Super Mega Baseball 3

Super Mega Baseball 3

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE 6.0
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Metalhead Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.05.2020
Europa:
13.05.2020
Producent:
Metalhead Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.05.2020
Europa:
13.05.2020

Super Mega Baseball 3 - opis gry

Super Mega Baseball 3 to gra sportowa traktująca o bejsbolu, za produkcję której odpowiadało studio Metalhead Software. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Switch i Xbox One.

Super Mega Baseball 3 to gra sportowa w konwencji mocno arcade’owej, podobnie jak poprzednie części cyklu. Nie znajdziemy tu prawdziwych zespołów, drużyn ani zawodników. Styl graficzny jest kreskówkowy, a rozgrywka nie sili się na realizm. Poszczególne mechaniki są proste i przystępne - zarówno podczas rzucania piłką, jak i odbijania. Wykonywane przez nas czynności wymagają używania jednego, dwóch przycisków, czasami kierowania celownikiem i, co jasne, dobrego timingu.

Produkcja Metalhead Software oferuje kilka wariantów zabawy. Ten najważniejszy to Franchise, coś w rodzaju kariery. Nie tylko ogrywamy tu cały sezon (a właściwie sezony), które składają się z trzydziestu dwóch meczów, ale też zarządzamy całą drużyną: podpisujemy kontrakty z nowymi zawodnikami, pozbywamy się tych niepasujących do projektu, dbamy o finanse, ustalamy taktykę itd. Gra oddaje nam też do dyspozycji opcje ustawień, dzięki którym mamy możliwość zmodyfikowania ustawień do naszych potrzeb (poprzez np. ustalenie, jak długi ma być sezon), a także wskaźnik zwany Ego Meter umożliwiający ustalenie stopnia trudności w skali od 0 do 99.

Oprócz Franchise możemy rozegrać także pełny sezon bez elementów symulacji, a także mamy dostęp do trybów stawiających na sieciową rywalizację, jak Pennant Race oraz Elimination Mode. Gra oferuje ponadto bogate możliwości w kwestii szeroko pojętej edycji. Modyfikować możemy bowiem nie tylko samą rozgrywkę, o czym wspomniano powyżej, ale też zawodników, drużyny itd. 

Wideo - Super Mega Baseball 3

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper