Kirby Air Ride

Kirby Air Ride

7,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

GC 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
HAL Laboratory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.07.2003
Europa:
20.02.2004
Producent:
HAL Laboratory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.07.2003
Europa:
20.02.2004

Kirby Air Ride - opis gry

Kirby Air Ride to gra wyścigowa wyprodukowana przez HAL Laboratory i wydana przez Nintendo na Game Cube’a. Aird Ride to pierwszy tytuł na tym sprzęcie, który umożliwiał połączenie czterech konsol przy użyciu broadband adaptera.

Kirby Air Ride nieco odbiega od tradycyjnych gier wyścigowych. Do dyspozycji otrzymujemy trzy grywalne postacie, choć na początku dostępny jest tylko Kirby (i jego różnokolorowe wersje). Sterowanie jest tu bardzo proste - pojazdy, którymi się poruszamy, nie wymagają od nas dociskania gazu. Poruszają się one same, a nasze zadanie polega tylko na sterowaniu i ewentualne wykonywaniu innych czynności przy użyciu przycisku “A”.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Air Ride posiada trzy główne warianty zabawy. We wszystkich mamy do czynienia z planszą, na której znajduje się 120 pól. Każde z nich zawiera jakieś wyzwanie mogące odblokować dodatkową zawartość, np. nowy pojazd, postać lub przedmiot.

 

Najważniejszy jest Air Ride, który zawiera jeszcze cztery wariacje: Lap, Time, Time Attack i Free Run. W pierwszym rzecz polega na wygraniu wyścigu składającego z ustalonej liczby okrążeń, w Time z kolei musimy zajechać jak najdalej w wyznaczonym czasie. Time Attack to jazda na czas (dobra do szlifowania umiejętności), a Free Run to wyścig bez końca (też dobry do treningu). Podczas rywalizacji Kirby może wchłaniać oponentów, co umożliwia wykorzystanie specjalnych zdolności

 

Dalej jest jeszcze Top Ride oraz City Trial. W Top Ride wyścigi odbywają się na krótszych trasach a zmagania obserwujemy z lotu ptaka (w odróżnieniu od Air Ride gdzie kamera ustawiona była za plecami podopiecznego). W City Trial zostajemy natomiast wrzuceni do miasta, w którym musimy szukać części pozwalających usprawnić własny pojazd. Po upłynięciu czasu zawodnicy są oceniani. Ten, kto zbuduje coś lepszego, wygrywa.

Wideo - Kirby Air Ride

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper