Cel Damage

Cel Damage

5,1
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.0
XBOX 5.1
GC 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pseudo Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.11.2001
Europa:
03.05.2002
Producent:
Pseudo Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.11.2001
Europa:
03.05.2002

Cel Damage - opis gry

Cel Damage to gra akcji typu car combat wyprodukowana przez studio Pseudo Interactive i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się pierwotnie na konsolach Xbox, GameCube oraz PlayStation 2 (z podtytułem Overdrive). Później wersja HD gry trafiła też na kilka innych sprzętów.

Tytułowy Cel Damage to popularny program animowany emitowany w fikcyjnej telewizji Toon T.V. Jego założenia są proste - pewna liczba uczestników, czyli kreskówkowych postaci, bierze udział co tydzień w rywalizacji walcząc o sławę i chwałę. Uczestnicy tych zawodów korzystają ze swoich pojazdów i wielu śmiercionośnych broni, ale z racji tego, że są kreskówkowi nie umierają, po prostu po przegranym boju wracają z powrotem na pole bitwy.

Dalsza część tekstu pod wideo

To, czym wyróżnia się Cel Damage na tle podobnych gier tego typu, to oprawa graficzna wykonana w stylu cel-shading, dzięki czemu produkcja Pseudo Interactive faktycznie przypomina kreskówkę. Do dyspozycji mamy w sumie dziesięć postaci, choć dodać należy, że tylko sześć dostępnych jest na starcie - resztę należy odblokować. Uczestnicy rywalizacji mogą korzystać z rozmaitych broni, a wiele z nich jest dość cudacznych. Warto w tym kontekście wspomnieć o czarnych dziurach, rękawicach bokserskich, kijach bejsbolowych czy zamrażających wiązkach. Są też te bardziej standardowe jak granaty czy karabiny. Na planszach, na których ma miejsce rywalizacja, znajdują się także interaktywne elementy, z których można skorzystać, np. trąby powietrzne.

Gra oferuje trzy warianty rozgrywki. Pierwszy to Smash Attack, w którym atakujemy przeciwników za co otrzymujemy punkty, Gate Relay, gdzie ścigamy się próbując dotrzeć do porozmieszczanych na mapach checkpointów, oraz Flag Rally polegający na zbieraniu flag. Grać można oczywiście w multiplayerze (maksymalnie cztery osoby).

Wideo - Cel Damage

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper