Kinect Sports

Kinect Sports

7,2
38 oceny

Ocena wg platformy:

X360 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rare
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Sportowa,   Zręcznościowa,   Kinect
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
10.11.2010
Polska:
10.11.2010
Producent:
Rare
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Sportowa,   Zręcznościowa,   Kinect
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
10.11.2010
Polska:
10.11.2010

Kinect Sports - opis gry

Kinect Sports to gra zręcznościowa będąca kompilacja sportowych minigier wyprodukowana przez brytyjskie studio Rare i wydana przez Microsoft na Xboxa 360. Tytuł wymagał do działania sensora ruchu Kinect.

W Kinect Sports otrzymujemy do dyspozycji kilka minigier będących odmiennymi dyscyplinami sportowymi. Jak można się spodziewać, do sterowania nie używamy tradycyjnego kontrolera z przyciskami, tylko własnego ciała, którego ruchy rozpoznaje sensor ruchu. Produkcja posiada trzy główne warianty zabawy dla mniejszej lub większej liczby graczy (choć jednocześnie grać może ze sobą przy jednej konsoli dwóch graczy). Jest także możliwość rywalizowania z innymi przez internet i opcja dzielenia się osiągnięciami przez Facebooka.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dostępne minigry to: siatkówka plażowa (w trakcie potyczki, wykonując odpowiednie ruchy, możemy serwować, atakować lub blokować piłkę), kręgle (najpierw wykonujemy ruch by złapać piłkę a potem bierzemy zamach celem zbicia jak największej liczby kręgli), boks (atakujemy piąchami rywala i blokujemy), piłka nożna (w zależności od sytuacji wcielamy się w napastnika lub obrońcę próbując albo strzelić gola, albo odebrać piłę atakującej stronie), tenis stołowy (piłkę odbijamy wykonując ruchy ręką jakbyśmy trzymali paletkę; grać można w singlu lub deblu) i lekkoatletyka. Ta ostatnia oferuje kilka dodatkowych atrakcji: bieg przez płotki, sprint, rzut oszczepem, rzut dyskiem i skok w dal.

Urozmaiceniem standardowej rozgrywki są ponadto minigry będące wariacjami wspomnianych dyscyplin. Co więcej, twórcy udostępnili po premierze dwie paczki dlc dodatkowo wydłużając żywotność ich gry.

Wideo - Kinect Sports

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper