Nike+ Kinect Training

Nike+ Kinect Training

6,8
16 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sumo Digital
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Sportowa,   Kinect
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.10.2012
Europa:
30.10.2012
Polska:
02.11.2012
Producent:
Sumo Digital
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Sportowa,   Kinect
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.10.2012
Europa:
30.10.2012
Polska:
02.11.2012

Nike+ Kinect Training - opis gry

Nike+ Kinect Training to swego rodzaju program treningowy, stworzony z myślą o kontrolerach ruchu Kinect pozwalający spalić zbędne kalorie bez wychodzenia z domu. Za tytuł zabrało się studio Sumo Digital, a gra wydana została wyłącznie na konsolę Xbox 360.

Podczas pierwszego, wirtualnego treningu określamy swój wiek, wzrost oraz wagę, a także przechodzimy test sprawnościowy, będący wypadową do dalszego planowania. Wirtualny „kołcz” (w tej roli Alex Molde i Marie Purvis - prawdziwi instruktorzy na usługach Nike'a) najpierw pyta o interesujący nas typ zajęć: siłowe, ogólnorozwojowe lub pozwalające zrzucić kalorie. Po owym teście pozostaje uściślić dni w tygodniu, w które chcemy pocić się przed konsolą. Ćwiczenia są zróżnicowane. Mamy fitness czyli przysiady i rozciąganie się. Klasykę w postaci pompek i ćwiczenia wydolnościowe typu bieg w miejscu z wysokim unoszeniem kolan.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Zadania koordynacyjne polegające na kicaniu z nogi na nogę i utrzymywaniu równowagi oraz mniej konwencjonalne zabawy. Ot, w naszą stronę suną wirtualne ściany mające luki, a nasza w tym głowa, by się w nie zmieścić i uniknąć zderzenia. Czasem trzeba zrobić krok w bok, czasem kucnąć lub paść na płask. Kinect świetnie radzi sobie z odczytywaniem naszych ruchów i jedynie ćwiczenia wykonywane na leżąco sporadycznie sprawiają kamerze problemy. Do skakania potrzeba sporo miejsca, a sugerowane 2,4 metra na osobę to absolutne minimum.

 

Gra potrafi wykrzesać z nas energię. Trenerzy motywują do pracy, otrzymujemy też punkty Nike Fuel. Możliwe jest też zaproszenie do ćwiczeń kumpli z listy znajomych. Dla tych, którzy nie chcą osobistego treningu, przygotowano ekspresowe, pięciominutowe sesyjki, a także zestaw wyzwań.

Wideo - Nike+ Kinect Training

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper