Your Shape: Fitness Evolved 2012

Your Shape: Fitness Evolved 2012

8,2
15 oceny

Ocena wg platformy:

X360 8.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna,   Kinect
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
08.11.2011
Europa:
11.11.2011
Polska:
11.2011
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna,   Kinect
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
08.11.2011
Europa:
11.11.2011
Polska:
11.2011

Your Shape: Fitness Evolved 2012 - opis gry

Your Shape: Fitness Evolved 2012 to aplikacja z ćwiczeniami do fitnessu. Za jej stworzenie i wydanie odpowiadał Ubisoft. Produkcja ukazała się tylko na Xboxa 360 i do działania wymagała posiadania sensora ruchu Kinect.

Fitness Evolved 2012 to trzecia odsłona cyklu Your Shape i zarazem druga przygotowana z myślą o funkcjach ruchu Kinect. Produkcja Ubisoft oferuje szereg możliwości - począwszy na opcjach pozwalających dobrać zestaw ćwiczeń specjalnie dla nas, a także gotowe treningi. Względem poprzedniej edycji wersja na 2012 rok doczekała się szeregu nowości.

Na samym początku musimy stworzyć własny profil. Kinect wykonuje w tym celu skanowanie ciała ustalając takie informacje jak wzrost czy rozpiętość ramion. Następnie bierzemy udział w ćwiczeniach mających określić naszą formę i odpowiadamy na pytania dotyczącego stylu życia. W ten sposób gra dobiera nam zestaw ćwiczeń, choć zaznaczyć warto, iż nie musimy się sugerować jej zaleceniami.

Rozgrywka, jeśli można to tak nazwać, polega na naśladowaniu ruchów trenera/trenerki. Kinect, który śledzi nasze poczynania, dokonuje potem oceny ich dokładności. Warto mieć na względzie, iż podczas ćwiczeń nie możemy wyjść poza obręb pola o zielonych konturach. Z drugiej strony, jeśli chcemy, mamy możliwość skorzystania z posiadanych w domu przyrządów, np. ciężarków.

Oprócz klasycznych ćwiczeń Fitness Evolved 2012 oferuje więcej atrakcji. W grze znajdziemy chociażby trening z elementami wojskowymi, bokserskimi oraz programy relaksacyjne. Tak jak w poprzedniku, są też minigry. Tych jest pięć - Jump Rope (wirtualna skakanka), Running (bieganie ulicami wirtualnych miast), Wall Breaker (przebijanie muru), Hurricane (kręcenie rękami) oraz obecny w pierwszym Fitness Evolved Stack’em Up. Minigry umożliwiają zabawę multiplayerze nawet czterem osobom.

Wideo - Your Shape: Fitness Evolved 2012

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych