Kinect Sports Season Two

Kinect Sports Season Two

6,7
21 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rare
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Sportowa,   Zręcznościowa,   Kinect
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.10.2011
Europa:
28.10.2011
Polska:
28.10.2011
Producent:
Rare
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Sportowa,   Zręcznościowa,   Kinect
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.10.2011
Europa:
28.10.2011
Polska:
28.10.2011

Kinect Sports Season Two - opis gry

Kinect Sports: Season Two to gra zręcznościowa będąca kompilacją sportowych minigier. Za jej produkcję odpowiadało brytyjskie studio Rare wraz z BigPark, a za wydanie Microsoft. Podobnie jak pierwsza edycja, czyli Kinect Sports, tytuł wymagał do działania sensora ruchu Kinect.

W Kinect Sports: Season Two otrzymujemy do dyspozycji sześć minigier. Podobnie jak w części pierwszej, do sterowania używamy nie tradycyjnego kontrolera z przyciskami, tylko własnego ciała, którego ruchy rozpoznaje sensor ruchu (choć są też komendy głosowe). Grać możemy w pojedynkę, z drugą osobą przy tej samej konsoli lub w multiplayerze przez internet. W tym ostatnim przypadku rywalizować mogą cztery osoby jednocześnie.

Season Two wprowadza nowe dyscypliny sportowe nieobecne w części pierwszej. Jest to golf, rzutki, bejsbol, narciarstwo, tenis oraz futbol amerykańskim. Jeśli wybieramy wariant dla jednego gracza, możemy wybrać pasujący nam stopień trudności z trzech dostępnych, choć zaznaczyć warto, iż na początku dostępny jest tylko ten najniższy. Resztę da się odblokować osiągając postępy.

Narciarstwo polega na omijaniu przeszkód. Aby to uczynić, musimy wychylić się w odpowiednim kierunku lub skoczyć. W bejsbolu albo wchodzimy w buty miotacza rzucającego piłki, albo pałkarza, który ma je odbijać a następnie pokonywać kolejne bazy. W futbolu amerykańskim jako strona atakująca próbujemy zdobyć punkty, a jako obrona powstrzymać atak. W tenisie wykonujemy ruchy ręką jakbyśmy trzymali w niej rakietę, analogicznie w rzutkach, zaś w golfie ruchami dłoni symulujemy uderzenie piłki kijem.

Do tego dochodzą także minigry które są wariacjami dostępnych dyscyplin sportowych oraz dlc. Jako dodatek udostępniona była siódma dyscyplina sportowa - koszykówka.

Wideo - Kinect Sports Season Two

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper