Sonic Free Riders

Sonic Free Riders

6,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sonic Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Kinect
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
10.11.2010
Producent:
Sonic Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Kinect
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
10.11.2010

Sonic Free Riders - opis gry

Sonic Free Riders to gra wyścigowa wyprodukowana przez Sonic Team i wydana przez Segę tylko na Xboxa 360. Tytuł powstał z myślą o funkcjach sensora ruchu Kinect (i wymagał go tym samym do działania).

Wyścigi w Sonic Free Riders spaja wątek fabularny. Doctor Eggman, podszywając się pod króla, organizuje zawody i wyznacza nagrodę pieniężną dla zwycięzcy. W rzeczywistości jednak jego intencją jest zdobyć cenne dane, dzięki którym będzie mógł zakończyć prace nad swoimi robotami.

W grze do wyboru mamy kilkanaście postaci znanych z uniwersum ponaddźwiękowego jeża (choć jest też możliwość użycia avatara). W odróżnieniu jednak od poprzednich wyścigowych odsłon serii, tutaj sterujemy naszym podopiecznym za pomocą ruchu. W trakcie rywalizacji możemy wykonywać gesty, które pozwolą nam skręcić, przyspieszać, skakać i korzystać z broni. Oprócz dbania o pozycję kolekcjonujemy także dopałki zwiększające nasze szanse na zwycięstwo oraz złote pierścienie, dzięki którym da się modyfikować parametry podopiecznych/ich pojazdów.

Produkcja Sonic Team posiada kilka wariantów zabawy. Ten najważniejszy to tryb fabularny Grand Prix, w którym historię poznajemy śledząc scenki dialogowe. Do tego dochodzi także standardowy Time Trial (jazda na czas), Free Races (wyścigi bez fabularnej otoczki) oraz multiplayer. W tym ostatnim grać możemy w wariancie lokalnym lub przez sieć (maksymalnie osiem osób). Jednym z trybów multi jest Tag Mode, w którym dwóch graczy startuje w jednej ekipie i podczas jazdy próbują oni zsynchronizować swoje ruchy.

Co warto dodać, pomiędzy menusami przełączamy się komendami głosowymi.

Wideo - Sonic Free Riders

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper