Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar

Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar

6,6
5 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Asobo Studio
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Kinect
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.03.2012
Europa:
23.03.2012
Polska:
23.03.2012
Producent:
Asobo Studio
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Kinect
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.03.2012
Europa:
23.03.2012
Polska:
23.03.2012

Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar - opis gry

Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar to gra zręcznościowa wyprodukowana przez francuskie studio Asobo i wydana przez Microsoft tylko na Xboxa 360. Tytuł wymagał posiadania sensora ruchu Kinect.

W produkcji Asobo mamy do czynienia z zestawem minigier bazujących na popularnych filmach animowanych studia Pixar. Konkretnie twórcy czerpią inspiracje z pięciu tytułów - Aut, Iniemamocnych, Ratatuj, Odlotu oraz Toy Story. Każdy zestaw/świat składa się przy tym z kilku plansz. Dostęp do nich mamy z poziomu specjalnej bazy wypadowej.

Jeszcze przed rozpoczęciem właściwej zabawy Kinect skanuje nas i na podstawie tego tworzy avatar (w dalszej części można go modyfikować). Poszczególne światy oferują różne atrakcje, ale z grubsza rozgrywka wygląda podobnie we wszystkich. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby a nasze zadanie najczęściej sprowadza się do przejścia z punktu A do punktu B, zbieraniu monet i omijaniu napotykanych przeszkód. Jeśli np. chcemy biec przed siebie, musimy machać rękami jak podczas biegu, natomiast gdy kierujemy samochodem wyciągamy ręce przed siebie i gdy chcemy udać się w bok wykonujemy gest podobny do kręcenia kierownicą. Gdzieniegdzie natykamy się na wyzwania innego rodzaju urozmaicające zabawę - zjazd na nartach, balansowanie, rozwiązywanie prostych łamigłówek itd.

Wraz z postępami odblokowujemy kolejne atrakcje - nowe wyzwania, nowe postacie, ilustracje z filmów i nie tylko. Nasze dokonania nagradzane są medalami w czterech kolorach - brązie, srebrze, złocie i platynie. Stopień trudności nie należy do najwyższych, jednak gracze mający problem z jakąś przeszkodą mogą otrzymać możliwość automatycznego jej przejścia.

Tytuł posiada też multiplayer dla dwóch osób.

Wideo - Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper