Disneyland Adventures

Disneyland Adventures

6,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
XONE 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Asobo Studio
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
31.10.2017
Europa:
31.10.2017
Polska:
31.10.2017
Producent:
Asobo Studio
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
31.10.2017
Europa:
31.10.2017
Polska:
31.10.2017

Disneyland Adventures - opis gry

Disneyland Adventures to gra zręcznościowa (kolekcja gier zręcznościowych) wyprodukowana przez Asobo Studio i wydana przez Microsoft. Tytuł ukazał się na komputerach (Windows 10) oraz konsoli Xbox One.  Był on remasterem Kinect Disneyland Adventures.

Disneyland Adventures to remaster gry wydanej pierwotnie na konsoli Xbox 360. Odświeżona wersja nie oferuje nowej zawartości, ale zamiast tego zmodyfikowano w niej sposób sterowania. Innymi słowy, nie potrzebujemy już konieczne sensora ruchu Kinect. Wystarczy zwykły kontroler lub combo myszka plus klawiatura. Oprócz tego poprawiono też grafikę. Na PC oraz konsoli Xbox One X grać można w rozdzielczości 4K.

Dalsza część tekstu pod wideo

Disneyland Adventures pozwala nam bez wychodzenia z domu odwiedzić kalifornijski Disneyland i wziąć udział w licznych atrakcjach, które oferuje. Twórcom udało się go odtworzyć z wieloma szczegółami, np. z zapowiedziami konferansjera. Grać możemy w pojedynkę lub z drugą osobą w multiplayerze.

Gra daje nam pełną swobodę w kwestii tego gdzie możemy się udać, przy jakich atrakcjach się zabawić itd. Do poruszania się po parku rozrywki używamy funkcji sensora ruchu Kinect. Odpowiednim gestem możemy wskazać w które miejsce się udać, a jeśli chcemy zawitać do bardziej oddalonej miejscówki możemy wydać komendę głosem. Po drodze natykamy się na postacie z bajek wytwórni Disneya, z którymi możemy wejść w interakcję: pogadać, przytulić się, zatańczyć, przybić piątkę albo podjąć się zrobienia questa polegającego na odnalezieniu jakiejś osoby lub przedmiotu. Otrzymujemy za to monety, które następnie da się przeznaczyć na zakup kostiumów. Wszystkich postaci jest w sumie trzydzieści pięć.

Samych atrakcji jest natomiast osiemnaście. Każda z nich to minigierka polegająca na czymś innym, np. w Space Mountain nasze zadanie polega na zestrzeliwaniu asteroidów. Poza tym znajdziemy tu również nawiedzony dom oraz minigry inspirowane filmami wytwórni. W ich trakcie otrzymujemy punkty, a pod koniec zabawy, w zależności od wyniku, jesteśmy oceniani medalami.

Wideo - Disneyland Adventures

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper