Juju

Juju

7,4
13 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.0
PS3 7.4
X360 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Flying Wild Hog
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Premiery
Świat:
09.12.2014
Europa:
09.12.2014
Producent:
Flying Wild Hog
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Premiery
Świat:
09.12.2014
Europa:
09.12.2014

Recenzja redakcji

Recenzja: Juju (PS3)
6.0
Recenzja: Juju (PS3)

Juju - opis gry

Juju to dwuwymiarowa platformówka wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Flying Wild Hog. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz na komputerach osobistych. W recenzjach niekiedy porównywany był do serii New Super Mario Bros. znanej ze sprzętów Nintendo.

Fabuła w grze jest szczątkowa. Opowiada ona historię dwóch małych stworzeń, które przez swoją nieuwagę doprowadzają do przyzwania sił nieczystych. Magiczna laska, która posłużyła im do tego celu i która jako jedyna mogłaby odwrócić sytuację, została zniszczona i rozbiła się na cztery części. By naprawić swój błąd, tutejsza bohaterka, mała różowa niedźwiedzica, musi przemierzyć cztery światy i wszystkie je odzyskać.

Dalsza część tekstu pod wideo

Każdy ze wspomnianych światów opiera się na jakimś innym motywie, składając się w sumie z ośmiu poziomów i dwóch walk z bossami. Zadanie jest proste - przebyć z punktu A do punktu B (bez limitu czasowego). Po drodze możemy jednak zbierać różne świecidełka (monety, pierścienie), za które otrzymujemy medale.

Nasza podopieczna z początku posiada zestaw dość zwyczajnych zdolności, ale z czasem ulega to zmianie - pokonując sub-bossów zyskuje ona nowe umiejętności przydające się przy coraz trudniejszych wyzwaniach (choć generalnie rzecz biorąc stopień trudności nie jest zbyt wysoki). W przygodzie pomaga jej również magiczna maska oraz bębenek służący do otwierania zamkniętych przejść i dekoncentrowania przeciwników.

Oprócz głównego wątku w Juju znajdziemy też bonusowe poziomy, do których przejście jest zwykle ukryte. Raz w bardziej wymyślny sposób, innym razem w mniej. Rzecz polega w nich na tym samym, na czym w przypadku podstawowych leveli.

Wideo - Juju

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper