Jettomero: Hero of the Universe

Jettomero: Hero of the Universe

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ghost Time Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
15.09.2017
Europa:
15.09.2017
Producent:
Ghost Time Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
15.09.2017
Europa:
15.09.2017

Jettomero: Hero of the Universe - opis gry

Jettomero: Hero of the Universe to gra przygodowa wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Ghost Time Games. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach i konsoli Xbox One, później trafił też na PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Fabuła - Jettomero: Hero of the Universe

Tytułowy Jettomero to wielki, niezdarny robot, który podróżuje przez kosmos w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o swoje przeznaczenie, ponieważ po przebudzeniu okazało się, że nie pamięta gdzie jest i w jakim celu został skonstruowany.

Rozgrywka - Fabuła - Jettomero: Hero of the Universe

Rozgrywka bazuje na pewnym schemacie. Robot podróżuje po kolejnych systemach planetarnych i w każdym z nich odwiedza pewną liczbę małych planet (generowanych proceduralnie). Jego/naszym zadaniem jest znalezienie paliwa i różnych części ciała, które pomogą mu kontynuować podróż. Na planetach, choć są niewielkich rozmiarów, znajdują się także cywilizacje, a co z tym idzie zabudowania. Jettomero stara się być możliwie jak najbardziej ostrożny (często przepraszając przy okazji nieszczęśników, których dorobek akurat rozdeptuje), lecz przez swoje gabaryty nie jest w stanie uniknąć zniszczeń.

Pobyt w każdym systemie planetarnym, a jest ich dziewięć, wieńczy walka z bossem, przeciwnikiem także konkretnych rozmiarów. Starcie tego typu polega na zaliczeniu nieskomplikowanej sekwencji qte, co oznacza, że nie mamy wówczas bezpośredniej kontroli nad robotem. Przegrana nie wiąże się z żadnymi szczególnymi konsekwencjami, tylko z koniecznością rozpoczynania pojedynku od nowa.

Gdy już uporamy się z bossem, czeka na nas prosta łamigłówka polegająca na odkodowaniu wiadomości. Otrzymana po walce wiadomość zawiera informacje na temat przeszłości Jettomero, które zostają nam przedstawione w formie komiksowej.

Wideo - Jettomero: Hero of the Universe

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper