ISS Pro Evolution 2

ISS Pro Evolution 2

9,2
66 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 9.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
KCET
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
121 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
24.08.2000
Europa:
23.03.2001
Producent:
KCET
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
121 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
24.08.2000
Europa:
23.03.2001

ISS Pro Evolution 2 - opis gry

ISS Pro Evolution 2 to gra sportowa traktująca o piłce nożnej. Za jej produkcję odpowiadał tokijski oddział Konami, czyli KCET. Gra ukazała się wyłącznie na PlayStation w 2001 roku. Pro Evolution 2 to pierwsza część serii, w której pojawia się częściowa licencja.

ISS Pro Evolution 2 nie wprowadza rewolucyjnych zmian. Gra jest kolejnym udoskonaleniem formuły, która w swoim czasie przyczyniła się do powstania najlepszej pozycji traktującej o piłce kopanej.

 

Gra oferuje z grubsza te same warianty rozgrywki co poprzednik. Mamy więc możliwość rozegrania szybkiego, pojedynczego meczu (lub rzutów karnych), ligę, puchar (z reprezentacjami lub klubami), rozbudowaną Master League i tryb treningowy pozwalający szlifować różne umiejętności. Twórcy zwiększyli wybór dodając nowe reprezentacje oraz o osiem drużyn klubowych (plus czołowych klubów europejskich jest wśród nich nawet Boca Juniors z Argentyny). W wersji japońskiej, warto dodać, są nawet młodzieżówki U-23. Gra posiada częściową licencję jeśli chodzi o niektóre drużyny. W innych przypadkach możemy skorzystać z funkcji edytora pozwalającego pozmieniać fikcyjne nazwiska.

 

Jeśli chodzi o Master League, sztandarowy tryb serii, założenia się nie zmieniły. Wybierając spośród 24 klubów otrzymujemy drużynę składającą się z przeciętnych kopaczy. Wygrywając kolejne mecze nagradzani jesteśmy punktami za które można dokonywać transferów lepszych zawodników - rzecz niezbędna jeśli myślimy o zdobyciu trofeum. Nowością w tej edycji jest podział ML na dwie dywizje.

 

Poza nową zawartością Pro Evolution 2 poprawia też inne aspekty gry - zwłaszcza sztuczną inteligencję zawodników. Bardziej realistyczne w tej edycji są również kontuzje.

Wideo - ISS Pro Evolution 2

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper