Hitman HD Enhanced Collection

Hitman HD Enhanced Collection

8,7
7 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.0
XONE 9.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
IO Interactive
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Akcja,   Skradanka,   Kolekcje
Premiery
Świat:
11.01.2019
Europa:
11.01.2019
Producent:
IO Interactive
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Akcja,   Skradanka,   Kolekcje
Premiery
Świat:
11.01.2019
Europa:
11.01.2019

Hitman HD Enhanced Collection - opis gry

Hitman HD Enhanced Collection to wydanie zbiorcze zawierające dwie zremasterowane gry z serii Hitman: Hitman: Blood Money i Hitman: Rozgrzeszenie. Składanka ukazała się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Hitman: Blood Money

Tym razem nieznana organizacja terrorystyczna wzięła na swój celownik ludzi pracujących dla „Agencji Kontraktów” ICA. Okazuje się, że grupa sterowana jest przez byłego szefa FBI, który pragnie pozbyć się aktualnego prezydenta USA.

Hitman: Blood Money posiada znacznie większą skalę niż poprzednie odsłony. Nowy silnik graficzny pozwolił m.in. na generowanie scen z tłumami NPC-ów na ulicach Nowego Orleanu. IO nie zmieniło jednak charakteru rozgrywki: nadal najbardziej promowanym podejściem jest to skradankowe, w którym Agent 47 przemykał niczym kot, niezauważony przez nikogo. Tym razem gra śledzi poziom zaniepokojenia adwersarzy nie tylko w pojedynczych poziomach, ale w sposób ciągły. Ponownie zwiększono swobodę eliminacji wyznaczonych celów. Oprócz znanych już środków, Agent 47 może również tak aranżować morderstwa, aby wyglądały na losowe wypadki. W jednym zadaniu można np. zamienić rekwizyt aktora na prawdziwy, załadowany amunicją pistolet. W innym przypadku gracz może z kolei pomajstrować przy kuchence gazowej albo tak zadziałać w lokacji, by na głowę wskazanego celu spadł ciężki przedmiot. Bohater potrafi także walczyć wręcz, rozbrajać przeciwników, a nawet wykorzystywać NPC-ów jako żywe tarcze

Hitman: Rozgrzeszenie

Główny bohater Rozgrzeszenia powraca z kolejnym zleceniem od Agencji, ale jest to zadanie zdecydowanie bardziej osobiste i, jednocześnie, przerażająco wątpliwe moralnie. Agent otrzymuje rozkaz zabicia nikogo innego, jak koordynatorki i wieloletniej współpracowniczki, Diany Burnwood. Gdy już dociera do niej, eliminując lub mijając po drodze blisko dwa tuziny strażników, Agent 47 musi podjąć decyzję, która wynika z rzeczy zaskakującej dla niego - emocji. Po „wykonaniu” zadania, protagonista jest  zmuszony bardzo mocno uważać na swoje kolejne poczynania i wyjaśnić kilka naglących spraw, unikając jednocześnie zostania zlikwidowanym.

Wideo - Hitman HD Enhanced Collection

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper