Hitman: Definitive Edition

Hitman: Definitive Edition

8,1
16 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.0
XONE 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
IO Interactive
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
18.05.2018
Europa:
18.05.2018
Polska:
18.05.2018
Producent:
IO Interactive
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
18.05.2018
Europa:
18.05.2018
Polska:
18.05.2018

Hitman: Definitive Edition - opis gry

Hitman: Definitive Edition to gra akcji stawiająca nacisk na skradanie, za produkcję której odpowiadało studio IO Interactive. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Definitive Edition to pudełkowa edycja Hitman z dodatkową zawartością.

Edycja Definitive Edition to pudełkowa edycja gry, która pierwotnie udostępniona była w odcinkowej formie tylko w dystrybucji cyfrowej.

Założenia nie uległy rzecz jasna. Podobnie jak w poprzednich częściach wchodzimy w buty płatnego, genetycznie ‘usprawnionego’ superzabójcy Agenta 47, który odwiedza różne zakątki świata, aby eliminować zakontraktowane cele. Gra składa się w sumie z siedmiu odcinków, które były udostępniane stopniowo, jeden po drugim. Ich akcja rozgrywała się przed wydarzeniami ukazanymi w poprzednikach.

W ‘odcinkowym’ Hitmanie powraca sztandarowa atrakcja serii, czyli możliwość wykonywania misji na kilka sposobów. To od nas zależy, jak sprzątniemy nieszczęśnika, na którego wydano wyrok. Przykładowo możemy użyć karabinu snajperskiego żeby wyeliminować go z oddali, ale nic nie stoi też na przeszkodzie, aby podejść bliżej. W wielu przypadkach słuszną strategią jest przejęcie ciuchów kręcących się po planszy postaci, dzięki czemu nasz podopieczny może się przedostać do wcześniej niedostępnych lokacji lub przemknąć nie zwracając na siebie uwagi. W odróżnieniu od Hitman: Absolution levele są kilkukrotnie większe, więcej znajduje się na nich NPC-ów, a poza tym ich struktura jest mniej liniowa.

Pod koniec misji jesteśmy oceniani. Gra bierze pod uwagę takie rzeczy jak czas, liczba niewinnych zabitych, liczba świadków, materiał uchwycony przez kamery przemysłowe oraz pozostawiony ekwipunek. W nagrodę za dobrą notę otrzymujemy rozmaite gadżety. Co warto dodać, niektóre misje wymagają zmieszczenia się w wyznaczonym czasie. Twórcy wyrugowali też checkpointy, ale zamiast tego istnieje możliwość zapisywania stanu gry w dowolnym momencie.

Oprócz wypełniania zadań przygotowanych przez twórców istnieje też możliwość tworzenia własnych scenariuszy.

Definitive Edition zawiera cały pierwszy sezon Hitmana, a także wszystkie rozszerzenia (dlc) i bonusową zawartość z okazji 20-lecia studia IO Interactive, jak trzy nowe kostiumy inspirowane grami Freedom Fighters, Kane & Lynch oraz Mini Ninjas.

Wideo - Hitman: Definitive Edition

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper