Headsnatchers

Headsnatchers

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Iguanabee
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
24.07.2018
Europa:
24.07.2018
Polska:
24.07.2018
Producent:
Iguanabee
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
24.07.2018
Europa:
24.07.2018
Polska:
24.07.2018

Headsnatchers - opis gry

Headsnatchers to zręcznościowa gra w konwencji party-game wyprodukowana przez studio Iguanabee i wydana przez Iceberg Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Headsnatchers to tzw. gra imprezowa, w której rywalizować mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie (dostępny jest zarówno wariant sieciowy, jak i lokalny). Zabawa opiera się na dość oryginalnych zasadach. Mianowicie uczestniczące w zmaganiach postacie w pierwszej kolejności walczą -- dosłownie -- o głowy swoich rywali. Ale na tym nie koniec. Po zdobyciu głowy musimy za jej pomocą zdobyć punkty, co może wyglądać różnie. Twórcy przygotowali 25 poziomów, które stawiają przed nami rozmaite wytyczne. Mamy tu np. do czynienia z parodiami niektórych dyscyplin sportowych (jak piłka nożna czy futbol amerykański), ale też z bardziej wymyślnymi konkurencjami. Dla przykładu jedna z nich wymaga, by przeprowadzić rytuał ze zdobytą głową, a następnie wyrzucić ją przez portal. Co warto dodać, na niektórych planszach pojawiają się interaktywne elementy, jak np. wielka macka, które mogą nam pomóc lub uprzykrzyć życie. 

W grze możemy wybrać spośród 100 najróżniejszych głów, które nierzadko nawiązują do dzieł popkultury. Produkcja Iguanabee posiada też edytor umożliwiający tworzenie własnych czerepów.

Headsnatchers posiada cztery warianty rozgrywki. O ile główny nacisk położony jest na zmagania wieloosobowe, gra oferuje też tryb zaprojektowany z myślą o jednym graczu. Jego nazwa to “Zamek Zombie” i pod względem założeń znacząco odbiega on od standardowych trybów, przypominając bardziej rasowego trójwymiarowego platformera w stylu chociażby Super Mario. 

Wideo - Headsnatchers

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper