Frantics

Frantics

6,9
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Napnok Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.03.2018
Europa:
06.03.2018
Polska:
06.03.2018
Producent:
Napnok Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.03.2018
Europa:
06.03.2018
Polska:
06.03.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: Frantics (PS4)
7.0
Recenzja: Frantics (PS4)
PS4

Frantics - opis gry

Frantics to składanka multiplayerowych minigier wyprodukowana przez studio NapNok Games i wydana przez Sony Interactive Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStation 4 i korzystał z aplikacji PlayLink.

Frantics to kolejna produkcja stworzona z myślą o PlayLink, specjalnej aplikacji, która umożliwia granie za pomocą urządzenia przenośnego (tabletu lub smartfona). Jej posiadanie jest niezbędne. Zabawę rozpoczynamy od zrobienia sobie selfie. Na tej podstawie przydzielona zostanie nam postać, konkretnie jakiś sympatyczny zwierzak: pies, krokodyl, nosorożec czy pawian. Całość zrealizowana jest w konwencji teleturnieju prowadzonego przez sarkastycznego lisa. Rywalizacja składa się w sumie z czterech rund, podczas których próbujemy zdobyć jak największą liczbę koron (podobnie jak w Mario Party, gdzie zamiast tego walczy się o gwiazdki). Udział w niej wziąć mogą maksymalnie cztery osoby.

Twórcy przygotowali łącznie piętnaście minigierek. Te bywają różne, choć zasadniczo rzecz biorąc zasady są proste, a sterowanie intuicyjne, dzięki czemu we Frantics grać mogą osoby, które na co dzień nie mają zbyt wiele styczności z grami video. Przykładowe minigry to na przykład wariacja Angry Brids, gdzie wystrzeliwujemy naszego podopiecznego, latanie z odrzutowym plecakiem i omijanie przeszkód, bitwa polegająca na rozmieszczaniu ładunków wybuchowych czy wariacje różnych dyscyplin sportowych. Podczas zabawy gromadzimy nie tylko wspomniane korony, które odgrywają istotną rolę w ostatniej rundzie, ale także monety. Waluta pozwala nam brać udział w aukcjach, na których nabyć można dopałki pomagające w rywalizacji.

Od czasu do czasu zabawę urozmaicają intrygi gospodarza 'teleturnieju'. Może on np. podarować pewną liczbę monet radzącym sobie słabiej uczestnikom bądź zlecić wykonanie dodatkowego zadania.

Wideo - Frantics

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper