Tools Up!

Tools Up!

8,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.7
XONE -
NS 10.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Knights of Unity
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
03.12.2019
Europa:
03.12.2019
Polska:
03.12.2019
Producent:
Knights of Unity
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
03.12.2019
Europa:
03.12.2019
Polska:
03.12.2019

Tools Up! - opis gry

Tools Up! to gra zręcznościowa, w której rozgrywka polega na remontowaniu mieszkań. Za jej produkcję odpowiadało studio The Knights of Unity, a za wydanie All in! Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PS4, Xbox One i Switch.

Produkcja Knights of Unity pozwala nam przejąć kontrolę nad ekipą, która remontuje mieszkania w pewnym wieżowcu. Podczas rozgrywki wykonujemy szereg obowiązków: malujemy ściany, zrywamy tapety, wyburzamy ściany, przenosimy meble (np. kanapy), sprzątamy pozostawiony bajzel itd. Bardzo ważny jest właściwy podział obowiązków - należy dbać o to, by nie wchodzić sobie w paradę. Nasi podopieczni potrafią chwytać i rzucać rozmaitymi przedmiotami rozstawionymi na planszy (można nawet rzucać innymi postaciami). Do wyboru mamy początkowo cztery postacie, ale wraz z postępami odblokowujemy kolejne. W trakcie zmagań odwiedzamy wiele zróżnicowanych lokacji, a na nasze poczynania wpływ mogą mieć np. warunki pogodowe. 

Schemat rozgrywki na każdym levelu jest podobny: plansza składa się z kilku pomieszczeń wymagających wykonania konkretnego zadania. Początkowo jest to stosunkowo proste malowanie, ale z czasem poprzeczka zostaje podniesiona. Na wykonanie remontu mamy wyznaczony czas, przeważnie około pięciu minut, a w międzyczasie należy też się starać, aby nie narobić bałaganu (o co przeważnie bardzo łatwo), który potem trzeba będzie posprzątać.

Sterowanie jest dość proste. Oprócz poruszania się postacią korzystamy również z przycisków odpowiedzialnych za chwytanie, rzucanie czy wykonywanie kontekstowej czynności.

W Tools Up! można grać samemu, ale rozgrywka została zaprojektowana z myślą o multiplayerze. Grać mogą razem maksymalnie cztery osoby jednocześnie.

Wideo - Tools Up!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper