Good Pizza, Great Pizza

Good Pizza, Great Pizza

9,3
6 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0
PC 10.0
Mobile 9.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
TapBlaze
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Inna,   Symulacja
Premiery
Świat:
02.12.2014
Europa:
02.12.2014
Producent:
TapBlaze
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Inna,   Symulacja
Premiery
Świat:
02.12.2014
Europa:
02.12.2014

Good Pizza, Great Pizza - opis gry

Good Pizza, Great Pizza to symulator, który pozwala nam wejść w buty właściciela pizzerii. Tytuł ukazał się najpierw na urządzeniach przenośnych (Android, iOS), a później trafił też na PC i konsolę Nintendo Switch. Za produkcję odpowiadało studio TapBlaze.

Fabuła - Good Pizza, Great Pizza

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, produkcja TapBlaze stawia dość istotny nacisk na fabułę. Gra pozwoli nam wejść w buty właściciela restauracji - początkowo niewielkiej, która jednak stopniowo rozwija swój potencjał. Opowieść została podzielona na rozdziały, a każdy z nich stawia przed nami inne wytyczne. W pierwszym dla przykładu śledzimy początki interesu i staramy się rywalizować z lokalną konkurencją. W drugim natomiast mamy już do czynienia z pewną sektą, która zjawia się w mieście.

Rozgrywka - Good Pizza, Great Pizza

Podczas rozgrywki naszym podstawowym zadaniem jest pieczenie pizzy. Do naszego lokalu przychodzą klienci (jest ich w sumie ponad osiemdziesiąt), którzy mogą mieć różne wymagania. Rzecz w tym, by kierując się wskazówkami, przygotować satysfakcjonujący ich posiłek. Najpierw musimy użyć odpowiednich składników (i zadbać o ich właściwe proporcje), następnie wstawić pizzę do pieca (jeśli klient życzy sobie chrupiącego ciasta, należy to zrobić dwa razy), a na końcu pokroić.

Na koniec dnia jesteśmy podsumowywani. Rozgrywka sprowadza się do tego, żeby zarobić wystarczająco dużo pieniędzy umożliwiających opłacenie czynszu, dokupienie zapasów/składników czy rozbudowę lokalu. Może się też zdarzyć, że będziemy musieli zwrócić pieniądze niezadowolonym klientom, dlatego ważne jest zachowanie płynności finansowej.

Wraz z kolejnymi rozdziałami historii pojawiają się nowe opcje urozmaicające zabawę, np. nowe składniki lub oceny. 

Wideo - Good Pizza, Great Pizza

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper