Idol Manager

Idol Manager

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
GlitchPitch
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna,   Strategiczna
Premiery
Świat:
27.07.2021
Europa:
27.07.2021
Producent:
GlitchPitch
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna,   Strategiczna
Premiery
Świat:
27.07.2021
Europa:
27.07.2021

Idol Manager - opis gry

Idol Manager to gra, która pozwala nam wcielić się w szefa agencji talentów. Tytuł ukazał się pierwotnie na PC, a później trafił też na Nintendo Switch. Za jego produkcję odpowiadało studio GlitchPitch, a za wydanie Playism.

Rozgrywka - Idol Manager

Produkcja GlitchPitch pozwala nam przejąć kontrolę nad (początkowo) niewielką japońską agencją talentów i zajmować się najróżniejszymi aspektami jej działalności. Z grubsza wygląda to więc tak, że pozyskujemy podopiecznych (idolki na wczesnym lub późniejszym etapie kariery; ich wygląd, parametry, imiona są generowane losowo), a następnie staramy się możliwie jak najlepiej pokierować ich karierami. Dbamy, by nasze klientki dostawały angaże w programach telewizyjnych, koncertowały, brali udział w kampaniach reklamowych etc. Dzięki temu pozyskujemy pieniądze (pozwalające opłacić czynsz czy pensje pracowników) oraz nowych fanów, dzięki czemu podwyższamy szanse powodzenia kolejnych projektów.

Powyżej opisany schemat to oczywiście zaledwie wierzchołek góry lodowej. W międzyczasie na względzie mieć musimy też szereg innych czynników. Ważna jest dla przykładu stamina idolek. Podopiecznych nie możemy bowiem eksploatować bez konsekwencji. Jeśli będą przepracowani, odniosą kontuzję, która uniemożliwi im jakikolwiek angaż. Ważne jest ponadto zatrudnianie trenerów podnoszących umiejętności dziewczyn i dbanie o właściwie relacje między nimi. W razie konfliktów musimy się starać je wygaszać.

Rozgrywkę urozmaicają również wydarzenia losowe, np. skandale, z których trzeba się umieć wykaraskać. Warto dodać, że gra pozwala nam również nawiązywać relacje z podopiecznym, a nawet się z nimi umawiać. 

Wideo - Idol Manager

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper