SpongeBob: Krusty Cook-Off

SpongeBob: Krusty Cook-Off

8,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
Mobile 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
iLLOGIKA
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
07.11.2019
Europa:
07.11.2019
Producent:
iLLOGIKA
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
07.11.2019
Europa:
07.11.2019

SpongeBob: Krusty Cook-Off - opis gry

SpongeBob: Krusty Cook-Off to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio iLLOGIKA i wydana przez Tilting Point. Tytuł ukazał się najpierw na urządzeniach przenośnych, a potem trafił też na Nintendo Switch.

Rozgrywka - SpongeBob: Krusty Cook-Off

Produkcja iLLOGIKA powstała na podstawie popularnego serialu animowanego emitowanego w Polsce pt. “SpongeBob Kanciastoporty”. SpongeBob: Krusty Cook-Off to gra zręcznościowa, która pozwala nam wejść w buty kucharza przygotowującego i serwującego burgery oraz inne posiłki w restauracji. Zmagania urozmaicają scenki przerywnikowe, jednak fabuła nie odgrywa tu szczególnie istotnej roli.

Założenia rozgrywki są bardzo proste przypominając wiele innych tytułów poświęconych gotowaniu. Nasze zadanie polega na przygotowywaniu rozmaitych posiłków i podawaniu ich gościom. Na względzie oczywiście należy mieć upodobania klientów i jednocześnie starać się zrealizować zamówienie w odpowiednim czasie, nie przypalając go w międzyczasie. Stopień trudności nie jest tu jednak specjalnie wysoki.

Gra podzielona jest na levele. Na każdym z nich mamy inne cele do wykonania, tj. uzbierania pewnej kwoty pieniędzy w formie złotych monet. W przerwie między pracą w restauracji monety te można przeznaczyć na zakup przedmiotów kosmetycznych służących do modyfikowania wyglądu postaci. 

Mobilne i konsolowe wersje SpongeBob: Krusty Cook-Off różnią się między sobą. Ta pierwsza jest darmowa i zaimplementowano w niej mikropłatności. Ta druga jest pozbawiona mikropłatności, choć występuje w niej losowe pozyskiwanie przedmiotów. 

Wideo - SpongeBob: Krusty Cook-Off

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper