GoldenEye: Rogue Agent

GoldenEye: Rogue Agent

6,7
19 oceny

Ocena wg platformy:

DS 7.0
PS2 6.3
XBOX 7.3
GC 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Los Angeles
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.11.2004
Europa:
26.11.2004
Polska:
03.12.2004
Producent:
EA Los Angeles
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.11.2004
Europa:
26.11.2004
Polska:
03.12.2004

GoldenEye: Rogue Agent - opis gry

GoldenEye: Rogue Agent to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez Electronic Arts. Tytuł powstał z myślą o konsolach PlayStation 2, Xbox, GameCube oraz NDS i był promowany jako kontynuacja GoldenEue 007 z Nintendo 64.

Wbrew temu czego można by się spodziewać, w Rogue Agent nie wcielimy się w Jamesa Bonda. Głównym bohaterem jest jego były po fachu z MI6, który zostaje wynajęty przez Aurica Goldingera do wyeliminowania doktora Juliusa No.

Nasz podopieczny jest czarnym charakterem chcącym się zemścić za to, że wyrzucono go ze służby. W trakcie swojej misji będzie on współpracował lub rywalizował z postaciami znanymi z filmów. Rozgrywkę, podobnie jak w kultowym poprzedniku, śledzimy z perspektywy pierwszej osoby. Rogue Agent wprowadza do formuły nieco nowych patentów, ale ogólnie rzecz biorąc produkcja EA jest bardziej liniowa, a zadania jakie przed nami stawia mniej zróżnicowane. Pierwsza nowość to możliwość chowania się za elementami otoczenia, co pozwala unikać ostrzału. Ukrywanie się ma też drugi pozytywny efekt - mianowicie pozwala zregenerować zdrowie podopiecznego. Po drugie, może on dzierżyć dwie bronie naraz i brać zakładników, wykorzystując ich jako żywe tarcze. Trzeci patent wiąże się z syntetycznym okiem. Główny bohater jeszcze przed wydarzeniami ukazanymi w grze stracił jedno oko, ale za sprawą Francisco Scaramangi otrzymał nowy gadżet. Dzięki niemu jest w stanie widzieć przez osłony, manipulować elektroniką, odbijać wystrzelone w niego pociski i nie tylko.

Oprócz singlowej kampanii gra posiada również tryb multiplayer. Na sprzętach stacjonarnych grać mogą maksymalnie cztery osoby, a na NDS - osiem. Dostępna są cztery tryby - Showdown (wszyscy na wszystkich), Team Showdown (deatmatch drużynowy), Domination (przejmowanie wskazanych punktów na mapie) i Tug-O-War (transport bomby).

Wideo - GoldenEye: Rogue Agent

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper