TimeSplitters 2

TimeSplitters 2

7,7
67 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.6
XBOX 8.0
GC 7.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Free Radical Design
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
16 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
09.10.2002
Europa:
09.10.2002
Polska:
15.11.2002
Producent:
Free Radical Design
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
16 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
09.10.2002
Europa:
09.10.2002
Polska:
15.11.2002

TimeSplitters 2 - opis gry

TimeSplitters 2 to kontynuacja ciepło przyjętej przez graczy strzelaniny FPP, za której stworzeniem stoi studio Free Radical Design. Gra została wydana w 2002 roku na PlayStation 2, Xboxa i GameCube'a. Twórcy udoskonalili swoje dzieło i zaimplementowali tu szereg usprawnień, jakie dotyczą zarówno kampanii dla pojedynczego gracza, jak i trybu multiplayer.

 

Choć akcja TimeSplitters 2 rozgrywa się w 2401 roku, gracze będą mieli okazję znaleźć się również w zupełnie innych ramach czasowych. Właściwy problem dotyczy bowiem trwającej wojny pomiędzy ludzkością, a tytułowymi TimeSplitters. Dwóch kosmicznych marines - sierżant Cortez i kapral Hart - dostali się jednak na pokład ich stacji kosmicznej i zabarykadowali się w pomieszczeniu, w którym przetrzymywane są kryształy czasu. Od tej pory ich zadaniem jest zmienienie biegu historii w taki sposób, by uniemożliwić obcej rasie pozyskanie tych cennych kamieni. W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony serii, fabuła odgrywa w TimeSplitters 2 znaczącą rolę, nadając bieg wydarzeniom rozgrywającym się na ekranie. Akcja obejmuje czasy od 1895 roku do roku 2315, a na potrzeby gry przygotowano dziesięć zróżnicowanych etapów, które rozgrywają się w różnych epokach.

 

Każda z misji wymaga od gracza wykonania kilku zadań - niektóre z nich są mu znane tuż po rozpoczęciu danego etapu, natomiast inne są przekazywane już w trakcie rozgrywki. Niektóre poziomy oferują także zadania poboczne, których wykonanie nie jest konieczne do zaliczenia danej misji. Wszystkie etapy można rozegrać na trzech poziomach trudności - wpływają one nie tylko na siłę i wytrzymałość przeciwników, lecz także na ich ilość oraz liczbę lokacji możliwych do odwiedzenia. Grę można ukończyć w pojedynkę lub ze znajomym na podzielonym ekranie.

 

Oprócz tego pojawiły się tutaj dodatkowe tryby rozgrywki, takie jak Arcade Mode oraz Challenge Mode, gdzie stawiane są przed graczem konkretne cele, które musi wykonać w ściśle określony sposób. Ponadto w grze obecny również tryb multiplayer, w którym może się bawić nawet szesnastu graczy, a na potrzeby wieloosobowej rozgrywki przygotowano aż szesnaście trybów. Dodatkowo, podobnie jak miało to miejsce poprzednio, w grze znalazł się również generator map.

Wideo - TimeSplitters 2

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper