From Russia with Love

From Russia with Love

6,7
26 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 6.3
PS2 6.8
XBOX 6.8
GC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Redwood Shores Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
01.11.2005
Europa:
18.11.2005
Polska:
18.11.2005
Producent:
EA Redwood Shores Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
01.11.2005
Europa:
18.11.2005
Polska:
18.11.2005

From Russia with Love - opis gry

From Russia With Love to gra akcji wyprodukowana i wydana przez Electronic Arts na konsole PlayStation 2, Xbox, GameCube i PlayStation Portable. Tytuł opowiadał o perypetiach agenta Jamesa Bonda i bazował na filmie “Pozdrowienia z Rosji” z 1963 roku, w którym główną rolę zagrał Sean Connery.

“Pozdrowienia z Rosji” były drugim filmem opowiadającym o przygodach brytyjskiego agenta Jamesa Bonda. Fabularne założenia filmu i gry są w zasadzie takie same - Bond zostaje wysłany do Stambułu, gdzie ma spotkać się z agentką radzieckiego wywiadu Tatianą Romanową i przejąć maszynę zdolną zdekodować wszelkie możliwe szyfry, tzw. Lektora. Sęk jednak w tym, że to pułapka organizacji zwanej Octopus (w filmie Spectre) chcącej zrewanżować się za śmierć doktora Juliusa No...

 

Na przejście czeka tu osiemnaście liniowych misji w trakcie których głównym zadaniem Bonda jest odstrzeliwanie nieprzyjaciół. W grze zaimplementowano auto-aim, który, w zależności od sytuacji, pozwala łatwiej radzić sobie podczas strzelanin z większą liczbą przeciwników albo daje sposobność efektywnego likwidowania pojedynczych celów. Nie brak także innych atrakcji. Nasz podopieczny ma tu oczywiście do dyspozycji swoje gadżety, np. zdalnie sterowany helikopter i zegarek z laserem. Poza nimi standardową formułę urozmaicają także inne atrakcje, jak sekcje z pojazdami (chociażby pościg Astonem Martinem DB5) i jetpackiem, oraz skradanie i młócka na pięści. W tym ostatnim przypadku mamy do czynienia z sekwencjami qte polegającymi na wciskaniu odpowiednich przycisków w odpowiednim czasie.

 

W trakcie rozgrywki możemy zgarniać specjalne punkty (poprzez wykonywanie pewnych czynności bądź przeszukiwanie terenu), które służą do kilku celów: odblokowywania specjalnych materiałów, bonusowych poziomów oraz upgrade’ów broni. From Russia With Love posiada też tryb wieloosobowy, który umożliwia rozegranie pojedynku między kilkoma graczami (na sprzętach stacjonarnych w deathmatchu uczestniczy ich maksymalnie czterech, na PSP sześciu).

Wideo - From Russia with Love

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper