Mercenaries 2: World in Flames

Mercenaries 2: World in Flames

6,8
75 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
PS3 7.0
X360 6.7
PS2 6.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pandemic Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Otwarty świat
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
31.08.2008
Europa:
05.09.2008
Polska:
05.09.2008
Producent:
Pandemic Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Otwarty świat
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
31.08.2008
Europa:
05.09.2008
Polska:
05.09.2008

Mercenaries 2: World in Flames - opis gry

Mercenaries 2: World in Flames jest shooterem z widokiem z trzeciej osoby, z akcją osadzoną w częściowo otwartym środowisku. Za World in Flames odpowiada Pandemic Studios, a grę wydało Electronic Arts w 2008 roku na PC i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Dostępna jest także uboższa wersja na PlayStation 2, za którą stoi studio Behaviour Interactive.

Fabuła Mercenaries 2: World in Flames toczy się wokół znanego graczom z pierwszej części Mattiasa Nilssona i jego przyjaciół. Wenezuelski bogacz z ambicjami politycznymi, Ramon Solano, wynajmuje Mattiasa, by ten uwolnił generała Carmonę, aresztowanego za próbę zorganizowania przewrotu wojskowego. Podczas gdy gracz zapoznaje się z interfejsem gry, szwedzki najemnik wykonuje zadanie, jednak Solano dochodzi do wniosku, że zabicie Mattiasa opłaci się o wiele bardziej, niż wypłata należności z tytułu kontraktu. Być może jego plan by się powiódł, jednak żołnierze generała Carmony nie dość, że nie zdołali zlikwidować najemnika, to jeszcze postrzelili go tak nieszczęśliwie, że urażona duma Nilssona i niemożność korzystania z krzesła nie pozwolą mu spocząć, dopóki zdradziecki Solano nie spłaci wszystkich swoich długów.

Dalsza część tekstu pod wideo


Gracz do wyboru dostaje trzy postacie: Mattiasa Nilssona, Chrisa Jacoba oraz Jennifer Mui. Każda z nich ma swoje mocne strony oraz słabe strony - pierwszemu z wymienionych najemników szybciej regeneruje się zdrowie, Chris może nosić więcej amunicji, natomiast Jennifer biega szybciej od mężczyzn. Rozległe przestrzenie możemy przemierzać za pomocą wszystkich pojazdów, jakie napotkamy w czasie rozgrywki, czyli motocykli, samochodów, ciężarówek, wojskowych transporterów, czołgów, śmigłowców, łodzi motorowych itp. To jednak nie uzbrojenie ani ilość dostępnych pojazdów najbardziej imponuje w Mercenaries 2, lecz całkowita wolność czynienia niemal wszystkiego, na co gracz ma ochotę. Oczywiście, aby popchnąć historię, należy przejść przez kolejne punkty węzłowe scenariusza, ale pomiędzy nimi możemy dowolnie eksplorować środowisko gry. Kampanię można przechodzić zarówno samotnie, jak i we współpracy z drugim graczem przez Sieć.


Mercenaries 2: World in Flames już w dniu premiery prezentowało się bardzo przeciętnie i oprawą graficzną nikogo nie zachwyci. Niektóre miejscówki mogą się podobać, natomiast wybrane lokacje każą zastanowić się nad pytaniem, czy gra aby na pewno działa na PlayStation 3 i Xboksie 360.

Wideo - Mercenaries 2: World in Flames

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper