Flip Wars

Flip Wars

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Over Fence
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.05.2017
Europa:
06.07.2017
Producent:
Over Fence
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.05.2017
Europa:
06.07.2017

Flip Wars - opis gry

Flip Wars to gra zręcznościowa z rozgrywką nastawioną na multiplayer wyprodukowana przez studio Over Fence i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch, na której dostępny był w cyfrowej dystrybucji.

Rozgrywka Flip Wars przypomina trochę serię Splatoon. Po niewielkich planszach wyłożonych mniejszymi kwadratowymi panelami poruszają się maksymalnie cztery ludziki o określonym kolorze. Ich zadaniem jest ‘pokolorować’ jak największą liczbę paneli. Kto będzie miał ich najwięcej na koniec rywalizacji, te wygrywa. Sterowanie jest bardzo proste - używamy tylko gałki oraz przycisku odpowiedzialnego za skok. To właśnie skok powoduje, że panele zmieniają kolor. Podczas rozgrywki należy mieć jednak na względzie także inne czynniki. Po pierwsze, nasza postać porusza się wolniej na panelach nie swojego koloru. Po drugie, skokiem można wystrzelić w powietrze rywala (albo to on może wystrzelić nas). Po trzecie, na planszach zmieniają się warunki i pojawiają power-upy o różnych właściwościach, które pomagają w rywalizacji.

Twórcy przygotowali kilka wariantów rozgrywki dostępnych na premierę. Panel Battle to standardowa rywalizacja opisana powyżej. W Knock Out punkty zdobywamy wystrzeliwując rywali w powietrze, natomiast w Life Battle także chodzi o walkę, ale tutaj każdy zawodnik ma określoną liczbę żyć. Wygrywa ten, kto najdłużej utrzyma się na nogach. Multiplayer dostępny jest w wariancie lokalnym oraz sieciowym (w tym drugim przypadku mamy możliwość staczania walk liczących się do rankingów, choć patent ten nie był dostępny w dniu premiery).

Gra, co podkreślano w recenzjach, była uboga w zawartość. Twórcy obiecywali jednak aktualizacje zmieniające ten stan rzeczy.

Wideo - Flip Wars

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper