Astro Bears

Astro Bears

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
QubicGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.09.2017
Europa:
28.09.2017
Producent:
QubicGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.09.2017
Europa:
28.09.2017

Astro Bears - opis gry

Astro Bears to produkcja z gatunku party-game wyprodukowana i wydana przez niezależne polskie studio QubicGames. Tytuł ukazał się tylko na konsoli Nintendo Switch, gdzie był dostępny w cyfrowej dystrybucji.

Produkcja polskiego studia to tak zwana ‘gra imprezowa’. Rozgrywka kręci się tu wokół motywu niedźwiedzi przemierzających kosmos. Do wyboru są cztery zwierzaki tego lub innego gatunku, których umiejętności opisują cztery parametry. Jest to szybkość, zwrotność, wytrzymałość odrzutowego plecaka i jego regeneracja.

Zasady są proste. Niedźwiedzie poruszają się po niewielkich planetach (podobnie jak w Super Mario Galaxy) i zostawiają za sobą kolorowe ‘wstęgi’. Rzecz polega na tym, aby nie dotknąć żadnej wstęgi - ani tej naszej, ani tych ‘wytwarzanych’ przez rywali. Przypomina to więc trochę popularnego Węża znanego zwłaszcza z komórek. Twórcy przygotowali dwa warianty rozgrywki. Pierwszy to ten multiplayerowy. Grać mogą w nim maksymalnie cztery osoby jednocześnie. Drugi tryb jest singlowy. Zadanie polega w nim na łapaniu ryb z przymocowanymi do nich rakietami, za co otrzymujemy pewną liczbę punktów. A im bardziej okazała zdobycz punktowa, tym lepsza pozycja w rankingu.

W kontekście rozgrywki warto zwrócić uwagę na dwie umiejętności, które są nie bez znaczenia w jej trakcie. Pierwsza to dash, czyli krótkotrwały szybki bieg. Druga to możliwość skorzystania z odrzutowego plecaka. Za jego pomocą możemy unosić się nad powierzchnią planety, a co z tym idzie unikać wstęg. Moc jetpacka jest jednak ograniczona, dlatego nie jesteśmy w stanie pokonywać w ten sposób plansz bez końca.

Gra korzysta z funkcji HD Rumble.

Wideo - Astro Bears

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper