Go Vacation (Switch)

Go Vacation (Switch)

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.07.2018
Europa:
27.07.2018
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.07.2018
Europa:
27.07.2018

Go Vacation (Switch) - opis gry

Go Vacation to pozycja typu party-game wyprodukowana przez Bandai Namco i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch. Był on remasterem gry, która pierwotnie ukazała się na Wii.

Główne założenia nie uległy zmianie. Produkcja Bandai Namco (kontynuacja We Ski) czerpie garściami z Wii Sports Resort autorstwa Nintendo, znacząco rozwijając tamtejsze pomysły.

W grze trafiamy na wyspę, na której znajdują się cztery ośrodki wypoczynkowe znajdujące się w różnych regionach: na wybrzeżu, w mieście, w górach i pośród zmarzliny. Zabawę rozpoczynamy od wyboru lub stworzenia własnego podopiecznego. W tym pierwszym przypadku użyć możemy avataru Mii.

Na wyspie czeka na nas łącznie ponad pięćdziesiąt atrakcji. Oczywiście w zależności od regionu ‘oferta’ wygląda inaczej. Możemy więc między innymi popływać rowerem wodnym, przejechać się quadem, skoczyć z bungee, nurkować, łowić ryby, ulepić bałwana, zagrać w mini-golfa, tenisa, pojeździć na koniu i porobić wiele innych rzeczy. Go Vacation robi przy tym użytek z funkcji kontrolera ruchowego.

Minigry nie są nazbyt rozbudowane, ale oferują niekiedy dodatkowe wyzwania wydłużające żywotność. Nie wszystkie są jednak dostępne od samego początku - najpierw musimy zgarnąć odpowiednią liczbę znaczków, które otrzymujemy po uczestnictwie w danej zabawie. Znaczki pozwalają też zdobyć na własność willę, którą da się urządzić wedle własnego uznania.

Na wyspie znaleźć możemy również różne skarby i inne ciekawe przedmioty. Switchowa wersja Go Vacation, podobnie jak pierwowzór, posiada tryb multiplayer na podzielonym ekranie dla maksymalnie czterech osób (dostępny przy jednej konsoli bądź przez Wi-Fi lokalnie).

Wideo - Go Vacation (Switch)

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper