Fight’N Rage

Fight’N Rage

8,9
7 oceny

Ocena wg platformy:

NS 8.5
PC 8.7
PS4 9.0
XONE 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
sebagamesdev
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-3
Premiery
Świat:
19.09.2017
Europa:
19.09.2017
Producent:
sebagamesdev
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-3
Premiery
Świat:
19.09.2017
Europa:
19.09.2017

Fight’N Rage - opis gry

Fight’N Rage to dwuwymiarowa bijatyka chodzona wyprodukowana przez niezależne studio sebagamesdev. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Akcja gry rozgrywa się w dalszej przyszłości. Na świecie dochodzi do katastrofy na globalną skalę. Zjawisko określane jako elektromagnetyczny puls sprawia, że wszelka elektronika przestaje działać, a cywilizacja cofa się w rozwoju. Nie to jest jednak najgorsze. Sytuację postanawiają wykorzystać mutanci, którzy przejmują kontrolę nad miastami, w wyniku czego ludzie stają się ich niewolnikami. Tylko nieliczni postanawiają stawić opór. Jest to Gal, dziewczyna, która wymknęła się handlarzom ludzi, tajemniczy ninja F. Norris i Ricardo, zbuntowany mutant walczący o prawa ludzi.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fight’N Rage to dwuwymiarowa chodzona bijatyka w stylistyce retro. W grze otrzymujemy do wyboru trzy postacie. Sterowanie w przypadku każdej z nich wygląda podobnie: jeden przycisk odpowiada za zwykły atak, drugi za atak specjalny, a trzeci za skok. Jeśli chodzi o podstawowe umiejętności, nie ma między nimi różnicy. Te pojawiają się w przypadku parametrów (siła, szybkość, zasięg ciosów) oraz zdolności specjalnych (są ich różne rodzaje; można je odpalać wciskając stosowny przycisk i kierunek). Ich stosowanie reguluje wskaźnik SP regenerujący się automatycznie, a jeżeli nie mamy SP, zużywana jest energia postaci. Poza tym możemy też korzystać z broni i parować ciosy.

Przejście gry zajmuje mniej więcej godzinę, ale żywotność rozgrywki wydłuża szereg atrakcji. Dostępne są różne stopnie trudności, bonusy do odblokowania (nowe postacie, kostiumy, tryby jak Training Mode), ale przede wszystkim Fight’N Rage jest nieliniowe. Na pewnych etapach zmagań mamy możliwość wyboru, jaką ścieżką podążać.

Produkcja sebagamesdev oferuje też multiplayer. Grać mogą razem maksymalnie trzy osoby jednocześnie. 

Wideo - Fight’N Rage

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper