The Sims 3

The Sims 3

6,8
92 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.6
PS3 6.7
X360 6.3
Wii 4.7
3DS 6.3
DS 5.0
Mobile 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Maxis
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Symulator życia
Śr. czas:
60 godzin
Premiery
Świat:
02.06.2009
Europa:
02.06.2009
Polska:
05.06.2009
Producent:
Maxis
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Symulator życia
Śr. czas:
60 godzin
Premiery
Świat:
02.06.2009
Europa:
02.06.2009
Polska:
05.06.2009

Poradnik The Sims 3

Kody do The Sims 3 na pieniądze i inne
Kajetan Węsierski

Kajetan Węsierski

Kody do The Sims 3 na pieniądze i inne
PC

The Sims 3 - opis gry

The Sims 3 jest trzecią numeryczną odsłoną symulatora życia wyprodukowaną przez The Sims Studio i wydaną przez Electronic Arts na komputery osobiste oarz konsole PlayStation 3, Xbox 360 i Nintendo Wii. Dostępna jest również zubożona wersja „trójki” na konsole przenośne, DS i 3DS, a także na smartfony.

Trzecia część The Sims nie wprowadza rewolucyjnych zmian, aczkolwiek deweloper wprowadził szereg zmian i usprawnień. W The Sims 3 gracz otrzymuje jeszcze więcej swobody, przede wszystkim w kwestii poruszania się w wirtualnej przestrzeni. Zniesienie bariery w postaci ekranu ładowania pomiędzy naszym domem a resztą okolicy nadaje rozgrywce poczucie płynności i sprawia, że mamy wrażenie funkcjonowania w żyjącym świecie, w którym na każdym kroku spotkać nas może coś zaskakującego. Mnogość możliwości działań i społecznych interakcji znacznie poszerza przestrzeń życiową. Zapewnia też ciekawą alternatywę dla znanego z poprzednich części domowo-biurowego stylu życia, co jakiś czas urozmaicanego jedynie wypadem na miasto. Poczucie wolności wzmacniane jest przez parę innych elementów, które wzbogacają i tak szeroki już wachlarz możliwości zabawy, takich jak rozbudowana opcja kustomizacji postaci.

Ważną nowością jest wprowadzenie tzw. pragnień życiowych i codziennych. Ich rozpiętość jest pokaźna: od marzeń o zostaniu przywódcą wolnego świata lub gwiazdą rocka, przez chęć ulepszenia umiejętności kulinarnych lub zyskania przychylności konkretnej osoby, po potrzebę pościelenia łóżka lub opowiedzenia małżonkowi dowcipu. Autorzy jeszcze bardziej urealnili wirtualne życie - nasz wychowanek może być szczęśliwy choćby dlatego, że lubi siedzieć na sofie; może być też smutny, bo np. zmarła jego ukochana. Natomiast kobieta może być zadowolona z tego, że jest w ciąży. Poprawiono też wygląd Simów. Ich ciała są modyfikowalne w większym stopniu niż wcześniej, a i twarze zyskają na naturalności i niepowtarzalności. W „trójce” nie znajdziemy trybu multiplayea, ale swojego podopiecznego można wysłać na serwery, skąd inni gracze mogą go ściągnąć i dodać do swojej gry jako sąsiada.

The Sims 3 spotkało się z ciepłym przyjęciem recenzentów oraz graczy i doczekało się z czasem szeregu rozszerzeń, dodatków, a nawet spin-offów.

Wideo - The Sims 3

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper