Driven

Driven

4,2
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 4.1
GC -
GBA 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bam Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.11.2001
Europa:
14.12.2001
Producent:
Bam Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.11.2001
Europa:
14.12.2001

Driven - opis gry

Driven to gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Crawfish i wydana przez BAM! Entertainment na PlayStation 2, GameCube’a i Game Boy Advance. Produkcja powstała na podstawie filmie emitowanego w Polsce pod tytułem “Wyścig”, w którym główną rolę odegrał Sylvester Stallone.

Growa adaptacja Driven nawiązuje do filmu. Produkcja oferuje trzy warianty rozgrywki: Story Mode, Arcade Mode i Multiplayer. Ten pierwszy jest oczywiście najważniejszy przedstawiając historię, podczas której wcielamy się w kierowców wyścigowych Jimmy’ego Blya i Joe Tanto próbujących wygrać rywalizację z Beau Brandenburgiem.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Pozostałe dwa warianty rozgrywki to niczym niezobowiązujące wyścigi - w pojedynkę lub ze znajomym. W Arcade pojawia się aż pięć ‘pomniejszych’ dodatkowych trybów: European Championships, U.S.A. Championships, World Championships, Single Race i Blocking Challenge. Do wyboru mamy w sumie dwunastu kierowców, których różni styl jazdy wynikający z osobowości (głosy, swoją drogą, podkładają im aktorzy z filmu, m.in. sam Stallone). Ścigają się oni po ośmiu torach ulokowanych w kilku regionach świata: w Chicago, Kalifornii, Paryżu itd. Model jazdy jest mocno zręcznościowy, gra w ogóle nie rości sobie pretensji do bycia symulacją. Ogarnięcie sterowania wymaga czasu i włożenia pewnego wysiłku. Zdarzyć się może, że jeden błąd jest w stanie wyeliminować nas z rywalizacji i zaprzepaścić szanse na wygranie wyścigu.

 

Unikalną cechą Driven jest patent zwany The Zone. Bezbłędna jazda pozwala nam tutaj wejść w specjalny stan, w trakcie którego samochód lepiej trzyma się trasy i jest wyraźnie szybszy. Wykorzystanie The Zone jest niezbędne, jeśli chcemy wygrać co poważniejsze zawody.

Wideo - Driven

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper