Destiny Connect: Tick-Tock Travelers

Destiny Connect: Tick-Tock Travelers

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nippon Ichi
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
14.03.2019
Europa:
25.10.2019
Producent:
Nippon Ichi
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
14.03.2019
Europa:
25.10.2019

Destiny Connect: Tick-Tock Travelers - opis gry

Destiny Connect: Tick-Tock Travelers to japońska gra RPG wyprodukowana i wydana przez studio Nippon Ichi. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Akcja Destiny Connect rozgrywa się w mieście o nazwie Clocknee. Jego mieszkańcy właśnie świętują nadejście nowego tysiąclecia, gdy z bliżej niewyjaśnionych przyczyn czas się zatrzymuje, a w Clocknee pojawia się armia wrogo nastawionych robotów. Młoda dziewczyna o imieniu Sherry, jej przyjaciel Pegreo oraz Isaac, robot podróżujący w czasie, muszą połączyć siły i dowiedzieć się prawdy o ostatnich wydarzeniach. Razem odwiedzą przeszłość, będą mieli okazję zajrzeć w przyszłość, a przy okazji dowiedzieć się prawdy o swoich rodzinach oraz o samym mieście.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Destiny Connect to klasyczny japoński RPG, w którym mamy do czynienia z turowymi walkami. W starciach biorą udział trzy osoby, ale wspomniani wyżej bohaterowie to nie wszystkie grywalne postacie; pojawiają się też inni i mają oni swoje unikatowe zdolności. Podczas walk pożądane umiejętności wybieramy z listy komend. Ważne jest gromadzenie punktów SP, które odnawiają się automatycznie po każdej turze. Im więcej ich uzbieramy (choć istnieje pewien limit), z tym lepszych zdolności będziemy mogli skorzystać. 

Na uwagę zasługuje postać robota Isaaca. Nie tylko możemy dzięki niemu podróżować w czasie, np. cofnąć się o trzydzieści lat, ale też korzystać z najróżniejszych jego funkcji walcząc z nieprzyjaciółmi. Po pierwsze, można podnosić jego potencjał bojowy montując części, które umieszcza się w specjalnych slotach. Po drugie, Isaac może zmieniać formy. Wszystkich jest sześć, a różnią się one i umiejętnościami, i parametrami. 

Co warto dodać, inne postacie (ludzie) także mogą korzystać ze specjalnych przedmiotów, które usprawniają ich parametry. Dodatkowe skille naszych podopiecznych mają levele. 

Wideo - Destiny Connect: Tick-Tock Travelers

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper