The Liar Princess and the Blind Prince

The Liar Princess and the Blind Prince

5,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS 5.0
PS4 6.0
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nippon Ichi
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
31.05.2018
Europa:
12.02.2019
Producent:
Nippon Ichi
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
31.05.2018
Europa:
12.02.2019

The Liar Princess and the Blind Prince - opis gry

The Liar Princess and the Blind Prince to dwuwymiarowa gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez Nippon Ichi. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita i Nintendo Switch.

Historia opowiada o perypetiach mieszkającego w lesie wilka, który posiadał piękny głos, i niewidomego chłopca, księcia niewielkiego kraju. Pewnego dnia, gdy książę, próbuje poznać posiadacza tak ujmującego głosu, wilk niechcący rani go, przez co co chłopak traci wzrok. Co gorsza, w jego kraju bardzo źle widziane są obrażenia ciała, dlatego zostaje on zamknięty w wieży. Wilk postanawia mu pomóc i zaprowadzić do mieszkającej głęboko w lesie wiedźmy, która za pieniądze wyleczy ranę. Najpierw sam się tam jednak udaje chcąc zmienić formę, by nie skrzywdzić już więcej chłopaka. W wyniku tego zostaje przemieniony w księżniczkę.

Produkcja Nippon Ichi to dwuwymiarowa gra logiczno-zręcznościowa. Podczas rozgrywki wcielamy się we wspomnianego wilka, którego zadaniem jest przeprowadzić niewidomego księcia przez plansze pełne niebezpieczeństw. W trakcie rozgrywki musimy zmieniać formy. Na przykład jako wilk możemy radzić sobie z przeszkodami wymagającymi siłami, jako księżniczka jesteśmy w stanie przełączać dźwignie, do których potrzebne są ludzkie dłonie. Księżniczka potrafi także wydawać księciu proste komendy, jak “podnieś”, “upuść” (tylko książę jest w stanie nosić ze sobą przedmioty, co należy mieć na względzie) lub “chodź”.

Przemierzając las natknąć możemy się na różne łamigłówki, a oprócz tego także na niebezpieczne stworzenia. Tu i ówdzie natknąć się możemy także na ogrody kwiatowe. Jeśli księżniczka wręczy księciu kwiatek, ten zrewanżuje się opowieścią opowiadaną w jego królestwie. Ogrodów kwiatowych generalnie nie musimy szukać i są one opcjonalne, ale wiążą się z pewnym sekretem.

Wideo - The Liar Princess and the Blind Prince

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper