To All of Mankind

To All of Mankind

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nippon Ichi / Acquire
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Survival
Premiery
Świat:
27.06.2019
Producent:
Nippon Ichi / Acquire
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Survival
Premiery
Świat:
27.06.2019

To All of Mankind - opis gry

To All of Mankind (jap. Jinrui no Minasama e) to gra action-adventure wyprodukowana przez Nippon Ichi i Acquire. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Gra opowiada historię pięciu dziewcząt, które przebywają do Akihabary, aby wspólnie dobrze spędzić czas. Po pobudce w hotelu okazuje się jednak, że doszło do niewytłumaczalnych zdarzeń. Dzielnica okazuje się być zniszczona i całkowicie opanowana przez naturę, a jakby tego było mało, w okolicy nie ma żywej duszy. Przed bohaterkami stoi poważne zadanie, a w zasadzie zadania. Po pierwsze, przeżyć w nowych, mocno niesprzyjających warunkach. Po drugie, dowiedzieć się prawdy o tym, co zaszło w Akihabarze.

Produkcja Nippon Ichi/Acquire to symulator życia w postapokaliptycznej Akihabarze. Jako jedna z wymienionych wyżej bohaterek rozpoczynamy każdy dzień w hotelu, który jest naszą bazą wypadową, a następnie przeczesujemy okolice w poszukiwaniu przedmiotów mogących się nam przydać do tych lub innych czynności. Może to być nie tylko elektronika, ale też składniki, z których następnie w hotelowej kuchni będziemy mogli przyrządzić posiłek. Regularne odżywianie ma tutaj newralgiczne znaczenie. Pozwala bohaterkom utrzymać siły, a także poszerzyć możliwości, np. dzięki czemu są w stanie dłużej eksplorować otoczenie.

Niebagatelne znaczenie ma również np. uprawianie ogródka. W tym jednak przypadku możemy potrzebować odpowiednich narzędzi (można je też konstruować), jak łopata, oraz nasion, które -- co jasne -- należy uprzednio odnaleźć.

Co warto dodać, do gry wydawane były rozszerzenia. Jedno z nich zawierało nową postać, która mogła dołączyć do rzeczonej piątki mniej więcej w połowie przygody.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper