Death Road to Canada

Death Road to Canada

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE -
NS -
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rocketcat Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
08.05.2018
Europa:
08.05.2018
Producent:
Rocketcat Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
08.05.2018
Europa:
08.05.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: Death Road To Canada (PS4)
8.0
Recenzja: Death Road To Canada (PS4)
PS4

Death Road to Canada - opis gry

Death Road to Canada to gra action-adventure wyprodukowana przez niezależne studio Rocketcat Games i wydana przez UKIYO Publishing. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Produkcja Rocketcat Games bierze na blat popularny w popkulturze motyw apokalipsy zombie. W grze przejmujemy kontrolę nad ocalałymi, którzy mają tylko jeden cel: przebyć drogę z Florydy do Kanady, gdzie według pogłosek ma znajdować się enklawa tych, którzy zdołali przeżyć. Zabawę rozpoczynamy od stworzenia jednej lub dwóch postaci. W trakcie procesu decydujemy nie tylko o wyglądzie, ale też o rzutujących na rozgrywkę perkach (specjalnych umiejętnościach).

Podczas podróży samochodem do Kanady wybieramy miejsca, w których mają zatrzymać się nasi podopieczni, co jest niezbędne, ponieważ musimy zdobyć zapasy pozwalające na dalszą podróż. Już podczas właściwej rozgrywki przeczesujemy natomiast zdewastowane amerykańskie miasta, co przypomina trochę klasyczne części serii The Legend of Zelda. Największe zagrożenie stanowią oczywiście zombie, które eliminujemy najróżniejszymi znalezionymi przedmiotami i broniami (także takimi bardziej cudacznymi, jak krzesła), ale to nie wszystko, na co powinniśmy mieć wzgląd (choć broni, zwłaszcza palnej, nie ma w świecie gry zbyt wiele, dlatego powinniśmy z niej korzystać roztropnie).

Od czasu do czasu natrafiamy na różne i sytuacje wymagające podjęcia decyzji rzutujących na bieg wydarzeń. W ich wyniku dołączyć do nas mogą kolejne postacie (w drużynie znajdować się mogą maksymalnie cztery osoby). Co ciekawe, ważne jest utrzymywanie odpowiedniej atmosfery w zespole. Kłótnie między jego członkami mogą doprowadzić do różnych incydentów, chociażby bójek.

Death Road to Canada oferuje multiplayer dla dwóch osób w formie kooperacji.

Wideo - Death Road to Canada

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper