Milanoir

Milanoir

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE -
NS -
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Italo Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
31.05.2018
Europa:
31.05.2018
Polska:
31.05.2018
Producent:
Italo Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
31.05.2018
Europa:
31.05.2018
Polska:
31.05.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: Milanoir (PS4)
4.0
Recenzja: Milanoir (PS4)
PS4

Milanoir - opis gry

Milanoir to gra akcji inspirowana włoskimi filmami sensacyjnymi z lat 70. Za jej produkcję odpowiadało niezależne studio Italo Games, rolę wydawcy pełniło zaś Good Shepherd Entertainment.

Produkcja studia Italo Games czerpie garściami z takich filmów, jak “Ludzki odruch” czy “Milano Calibro 9”. Akcja rozgrywa się w Mediolanie, gdzie panuje groza i przestępstwo, a głównym bohaterem jest niejaki Piero. Musi on wkraść się prosto do serca kryminalnego półświatka tropem człowieka, który go wrobił. Choć “wkraść się” niekoniecznie jest określeniem oddającym istotę sprawy. W rzeczywistości bowiem będzie eliminował rzesze bandziorów stojących mu na drodze do celu.

Milanoir to strzelanka przypominająca nieco kultowego Cabala. W grze bowiem kierujemy nie tylko naszym podopiecznym, ale także celownikiem, choć produkcja Italo Games daje większą swobodę poruszania się, a akcja nie toczy się tylko na malutkiej przestrzeni. Nasz podopieczny w trakcie zadymy może się chować za elementami otoczenia (wzorem cover-shooterów) lub strzelać rykoszetami. Do dyspozycji ma również różne rodzaje broni, nie tylko palną, ale też np. koktajle Mołotowa.

Standardowa młócka jest od czasu do czasu urozmaicana innymi atrakcjami. A to starciami z bossami, a to pościgami (kierujemy wówczas i pojazdem, i celownikiem), tudzież sekcjami skradankowymi, podczas których wpadka kończy się natychmiastowym zgonem.

Główną atrakcją Milanoir jest tryb fabularny, która można ukończyć w krótkim czasie (zaledwie dwie-trzy godziny), ale oprócz niego twórcy zaimplementowali też specjalny tryb o nazwie Arena (swego rodzaju survival). Co warto dodać, singla można ogrywać także z drugą osobą w co-opie.

Wideo - Milanoir

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper