Dance Central Spotlight

Dance Central Spotlight

6,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

XONE 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
02.09.2014
Europa:
02.09.2014
Polska:
02.09.2014
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
02.09.2014
Europa:
02.09.2014
Polska:
02.09.2014

Dance Central Spotlight - opis gry

Dance Central Spotlight to gra muzyczna wyprodukowana przez specjalizujące się w tym gatunku studio Harmonix i wydana przez Microsoft Game Studios na Xboxa One. Tytuł sprzedawany był wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

Przy Dance Central Spotlight zastosowano inny model biznesowy niż w przypadku poprzednich części. Gra sprzedawana jest bowiem po niższej cenie z dziesięcioma piosenkami, a jeśli ktoś ma ochotę może wykupić kolejne utwory w formie dlc. Na starcie otrzymujemy kawałki takich wykonawców jak Avicii, David Gueta, Jason Derulo, One Republic czy Rihanna.

Dalsza część tekstu pod wideo

Spotlight oferuje dwa główne tryby zabawy. Pierwszy daje nam możliwość zadbania o formę. Po wklepaniu naszej wagi i wzrostu wybieramy stopień intensywności treningu oraz czas jego trwania (od dziesięciu do dziewięćdziesięciu minut). W trakcie ćwiczeń sensor ruchu Kinect śledzi nasze poczynania, licząc na bieżąco spalane kalorie.

Drugi główny tryb Spotlight ma już więcej wspólnego z grami muzycznymi. Naszym zadaniem jest powtarzanie ruchów, które obserwujemy na ekranie telewizora. Każda piosenka oferuje aż osiem układów o różnym stopniu skomplikowania, co przedłuża żywotność rozgrywki. Dobrze wykonana czynność dostarcza nam punktów, a ich liczba dodatkowo wzrasta jeśli nie popełnimy żadnego błędu. Na koniec jesteśmy oceniani gwiazdkami w skali od 1 do 5. Jeśli nam nie idzie, zawsze możemy włączyć tryb treningowy i przećwiczyć co trudniejsze ruchy. W takim przypadku wystarczy podać Kinectowi stosowną komendę głosem.

Gra posiada oczywiście tryb multiplayer. Grać mogą jednocześnie dwie osoby. Co ciekawe, rywalizować można przy różnych układach tanecznych, co sprawia, iż osoby o mniejszych umiejętnościach mogą stawić czoło bardziej wyrobionym graczom.

Wideo - Dance Central Spotlight

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper