Dance Central

Dance Central

6,2
18 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Harmonix Music Systems
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna,   Symulacja,   Kinect
Śr. czas:
14 godzin
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
10.11.2010
Polska:
10.11.2010
Producent:
Harmonix Music Systems
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna,   Symulacja,   Kinect
Śr. czas:
14 godzin
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
10.11.2010
Polska:
10.11.2010

Dance Central - opis gry

Dance Central to gra rytmiczno-muzyczna, zaprojektowana z myślą o Xboksie 360 i Kinecie. Tytuł został stworzony przez Harmonix Music Systems, autorów popularnych Guitar Hero oraz Rock Band. Gra towarzyszyła premierze Kinecta.
W ramach rozgrywki Dance Central należy odtwarzać zadane ruchy taneczne na ekranie. Obiektyw Kinecta rejestruje wygibasy gracza, którego sylwetka przedstawiana jest na wyświetlaczu w postaci jednego z ośmiu dostępnych awatarów. W grze znajduje się 90 różnych układów tanecznych, na które składają się 650 różnego rodzaju sekwencje ruchów. Oprócz normalnego trybu rozgrywki (zwanego "Perform It") gracze mogą również ćwiczyć w celu spalenia tkanki tłuszczowej (gra zapisuje w "Workout Mode" ilość spalonych kalorii podczas tanecznego treningu). Możliwa jest także rywalizacja z innym graczem w ramach Dance Battle. Niestety niemożliwe jest wspólne tańczenie - każdy czeka na swoją kolej.
 
Zabawa odbywa się w 6 różnych arenach, a na dysku z grą znajdują się 32 utwory. Piosenki podzielone są w zależności od stopnia trudności. Po premierze Dance Central udostępniono kolejne 32 utwory, dostępne jako DLC. Rzeczone dodatki są kompatybilne z Dance Central 2 oraz Dance Central 3. Dance Central zostało ciepło przyjęte przez krytyków. Dziennikarze obwołali Dance Central mianem nowej generacji gier tanecznych. Chwalono precyzję działania Kinecta. Tytuł sprzedał się dobrze - wg oficjalnych danych z sierpnia 2011 roku na całym świecie rozeszło się 2,5 mln egzemplarzy gry.
 
Po osiągnięciu komercyjnego sukcesu Dance Central, Microsoft podjęło decyzję o stworzeniu drugiej części gry. W Dance Central 2 wprowadzono m.in. takie innowacje jak możliwość równoczesnego tańczenia dwóch graczy (awatary wyświetlane obok siebie na ekranie).

Wideo - Dance Central

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych