Dance Central 3

Dance Central 3

6,6
17 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Kinect
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
16.10.2012
Europa:
19.10.2012
Polska:
19.10.2012
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Kinect
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
16.10.2012
Europa:
19.10.2012
Polska:
19.10.2012

Dance Central 3 - opis gry

Dance Central 3 to trzecia odsłona muzyczno-rytmicznej serii stworzonej przez Harmonix Music Systems z myślą o Xboksie 360 i Kinecie. Gra została wydana na europejskim rynku 19 października 2012 roku. W produkcji Dance Central 3 pomagało również Backbone Entertainment.
Dalsza część tekstu pod wideo
Pod względem gameplayowym Dance Central 3 jest bardzo podobne do poprzednich odsłon serii Harmonix Music Systems. Gracze wykonują ruchy śledzone przez Kinecta. Im precyzyjniejsze taneczne układy, tym więcej punktów zostaje zapisanych na koncie gracza. Możliwa jest również rozgrywka na zasadzie współzawodnictwa z drugą osobą, z którą można tańczyć równolegle (wtedy na ekranie wyświetlane są dwa awatary jednocześnie). Nowościami gameplayowymi w Dance Central 3 jest moduł Crew Throwdown, który pozwala dwóm drużynom po czterech zawodników uczestniczyć w rywalizacji i "bataliach" tanecznych oraz prostych mini-gierkach. 
 
Jedną z dostępnych mini-gierek jest tryb, w którym samemu wymyśla się zespoły ruchów, które następnie musi powtórzyć druga osoba. Nowością w Dance Central 3 jest również tryb dla początkujących, który pozwala na odgrywanie piosenek w formule treningowej. Moduł Party pozwala natomiast na odtwarzanie utworów losowo. W zabawie może uczestniczyć w ten sposób większa ilość graczy, którzy sa na bieżąco oceniani przez grę, która przypisuje dla każdego określony poziom trudności. Początkujący mogą dzięki temu rozwiązaniu cieszyć się rozgrywką w takim samym stopniu jak weterani serii.
 
W Dance Central 3 pojawiły się wszystkie postacie znane z dwóch wcześniejszych odsłon serii. Do dyspozycji gracza oddano 46 utworów (wszystkie dostępne na płycie). Nowymi bohaterami jest Rasa i Lima. Bohaterowie Dance Central 3 zostali zaproszeni do uczestnictwa w podziemnej imprezie tanecznej organizowanej przez rzeczone postacie. Postać gracza musi przejść szereg prób, aby udowodnić, że zasługuje na przyjęcie do zespołu. Zainteresowani gracze mogą pobrać kilkanaście płatnych utworów poprzez Xbox Live. Przed premierą gry udostępniono wersję demonstracyjną, dzięki której można było wypróbować trzy piosenki.Dance Central 3 zebrało pochlebne opinie od recenzentów, którzy chwalili repertuar dostępny w grze i gameplay. Średnia ocen Dance Central 3 wyniosła 8.6/10.

Wideo - Dance Central 3

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper