DJ Hero 2

DJ Hero 2

7,9
40 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 8.0
X360 7.7
Wii 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
FreeStyleGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
15.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.10.2010
Europa:
22.10.2010
Polska:
22.10.2010
Producent:
FreeStyleGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
15.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.10.2010
Europa:
22.10.2010
Polska:
22.10.2010

DJ Hero 2 - opis gry

DJ Hero 2 to gra muzyczna wyprodukowana przez studio FreeStyle Games i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii. Był on sprzedawany wraz ze specjalnym kontrolerem przypominającym konsolę DJ-a oraz bez niego.

Trzon rozgrywki nie uległ zmianie względem poprzedniej części. Tytuł jest sprzedawany w komplecie ze specjalnym kontrolerem, który przypomina swym wyglądem podstawowe narzędzie pracy DJ'a, jakim jest tak zwana konsola, zwana również „deckem” lub „gramofonem”. Ta zawiera kilka przycisków, dwa suwaki oraz obrotowy dysk do tworzenia skeczy, posiadający pełny zakres obrotu.

Dalsza część tekstu pod wideo

W trakcie rozgrywki zadaniem gracza jest miksowanie kolejnych utworów w ustalony przez grę sposób i tym samym pięcie się po szczeblach kariery. Poszczególne kawałki charakteryzują się zróżnicowanym poziomem trudności, który przekłada się na sposób, w jaki należy obsługiwać konsolę. W trakcie rozgrywki musimy pogłaśniać i przyciszać konkretne tony, konstruować przejścia pomiędzy utworami, a także miksować brzmienia przy użyciu obrotowego dysku. W celu podwojenia ilości zdobywanych punktów należy naładować specjalny pasek poprzez poprawne wykonywanie wydawanych przez grę poleceń, a następnie wykorzystać specjalny przycisk "euforii" znajdujący się na konsoli.

Jeśli chodzi o ‘mechanikę’, niewiele rzeczy uległo zmianie. Nowością jest chociażby większa swoboda w kwestii miksowania, a także opcja pozwalająca dodać wokal do utworu (w przypadku gdy posiadamy mikrofon).

Głównym wariantem rozgrywki jest tryb kariery zwany Empire, w którym odwiedzamy różne ‘kluby’ testujące nasze umiejętności. Od czasu do czasu zdarzają się też starcia z bossami. W produkcji nie brakuje też trybów wieloosobowych oraz implementacji rozmaitych funkcji społecznościowych, jak możliwość natychmiastowego przyłączenia się do zabawy w trakcie rozgrywki. Na uwagę zasługuje także funkcja pozwalająca przewijać utwory o kilka sekund do tyłu, dzięki czemu mamy sposobność naprawienia błędów (najpierw jednak trzeba spełnić określony warunek, aby zyskać do nich dostęp).

Wideo - DJ Hero 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper