Amplitude

Amplitude

8,2
32 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 8.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
25 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
24.09.2003
Europa:
26.09.2003
Polska:
26.09.2003
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
25 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
24.09.2003
Europa:
26.09.2003
Polska:
26.09.2003

Amplitude - opis gry

Amplitude to gra muzyczna (rytmiczna) wyprodukowana przez specjalizujące się w gatunku studio Harmonix oraz wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się na wyłączność dla PlayStation 2.

W Amplitude gracz steruje statkiem o nazwie Beat Blaster, który porusza się po ścieżkach o różnej długości i kształtach. Jeden utwór to kilka takich ścieżek i każda odpowiada za konkretny aspekt ‘piosenki’ - wokal, perkusję, bass itd. Rzecz polega na tym, by wcisnąć odpowiednie przyciski, gdy stateczek najedzie na odpowiedni punkt, tj. nutę. Jeśli będzie nam dobrze szło, “uchwycimy” kawałek, co pozwoli nam przenieść się na inną ścieżkę i tam kontynuować zmagania. Podczas rozgrywki pomagają power-upy, które aktywujemy przy odpowiednich nutkach. Mogą one ‘uchwycić’ część piosenki, pomnożyć zdobycz punktową przez dwa, zwolnić tempo albo przeskoczyć w tryb freestyle.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Harmonix oferuje kilka wariantów zabawy. W podstawowym musimy zaliczyć wszystkie piosenki (jest ich ponad 20) na jednym z czterech stopni trudności. Wraz z postępami otrzymujemy części, które możemy wykorzystać do kreowania naszego avatara. W remix ustawiamy nuty według własnego widzimisię (nie licząc ścieżek odpowiedzialnych za wokal), dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć własną wersję danego utworu. Amplitude nie mogło zabraknąć także trybu multiplayer, w którym do wyboru mamy kilka opcji. Jeden to zwyczajna rywalizacja, w drugim musimy powtarzać kroki innej osoby (a ona nasze), a trzeci to wieloosobowa wariacja remix. Oprócz tego był jeszcze tryb online, ale serwery zostało już dawno wyłączone.

Amplitude, jak wspomnieliśmy, oferuje ponad dwadzieścia piosenek, przy czym większość to licencjonowane utwory takich wykonawców jak David Bowie, Blink 182, Pink, RUN-DMC, Garbage i P.O.D.

Wideo - Amplitude

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper