DJ Hero

DJ Hero

7,7
78 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.9
X360 7.3
Wii 7.6
PS2 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
FreeStyleGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.10.2009
Europa:
30.10.2009
Polska:
30.10.2009
Producent:
FreeStyleGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.10.2009
Europa:
30.10.2009
Polska:
30.10.2009

DJ Hero - opis gry

DJ Hero to gra wydana w 2009 roku przez firmę Activision. Produkcja trafiła na PlayStation 3, Xboxa 360, Nintendo Wii oraz PlayStation 2, pozwalając posiadaczom tych konsol wcielić się w klubowych DJ'ów.

Tytuł jest sprzedawany w komplecie ze specjalnym kontrolerem, który przypomina swym wyglądem podstawowe narzędzie pracy DJ'a, jakim jest tak zwana konsola, zwana również „deckem” lub „gramofonem”. Ta zawiera kilka przycisków, dwa suwaki oraz obrotowy dysk do tworzenia skeczy, posiadający pełny zakres obrotu.

W trakcie rozgrywki zadaniem gracza jest miksowanie kolejnych utworów w ustalony przez grę sposób i tym samym pięcie się po szczeblach kariery. Poszczególne kawałki charakteryzują się zróżnicowanym poziomem trudności, który przekłada się na sposób, w jaki należy obsługiwać konsolę. W trakcie rozgrywki musimy pogłaśniać i przyciszać konkretne tony, konstruować przejścia pomiędzy utworami, a także miksować brzmienia przy użyciu obrotowego dysku. W celu podwojenia ilości zdobywanych punktów należy naładować specjalny pasek poprzez poprawne wykonywanie wydawanych przez grę poleceń, a następnie wykorzystać specjalny przycisk "euforii" znajdujący się na konsoli.

W DJ Hero znalazło się ponad sto licencjonowanych utworów, z czego ponad osiemdziesiąt to specjalne miksy. W grze usłyszymy piosenki takich wykonawców jak 50 Cent, Gorillaz, Black Eyed Peas, Daft Punk, DJ Shadow, JAY-Z, Queen, Rihanna oraz Eminem. Całości dopełnia przejrzysta, kolorowa i trójwymiarowa oprawa graficzna. Co więcej, oprócz trybu dla pojedynczego gracza pojawił się oparty na rywalizacji multiplayer oraz tryb współpracy, w którym możemy zagrać zarówno z innym DJ'em, jak i z posiadaczem gitary z serii Guitar Hero.

Wideo - DJ Hero

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper