Crysis Remastered Trilogy

Crysis Remastered Trilogy

7,7
10 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 8.3
PS4 8.0
XONE 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Saber Interactive
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Kolekcje
Premiery
Świat:
15.10.2021
Europa:
15.10.2021
Polska:
15.10.2021
Producent:
Saber Interactive
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Kolekcje
Premiery
Świat:
15.10.2021
Europa:
15.10.2021
Polska:
15.10.2021

Recenzja redakcji

Crysis Remastered Trilogy - recenzja gry. Kryzys (prawie) zażegnany
Kajetan Węsierski

Kajetan Węsierski

7.5
Crysis Remastered Trilogy - recenzja gry. Kryzys (prawie) zażegnany
NS PC PS4 XONE

Crysis Remastered Trilogy - opis gry

Crysis Remastered Trilogy to wydanie zbiorcze trzech gier z serii Crysis. Kolekcja ukazała się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Za jej przygotowanie odpowiadało Saber Interactive.

W skład kolekcji wchodzą trzy gry (nie doczekały się one dodatkowej zawartości, skupiono się głównie na uwspółcześnieniu oprawy audiowizualnej):

Dalsza część tekstu pod wideo

Crysis Remastered

Akcja Crysis rozgrywa się w 2020 roku. Grupa naukowców/archeologów ze Stanów Zjednoczonych wyruszyła zbadać tajemniczą wyspę na Pacyfiku. Nie wszystko poszło po ich myśli - wojska Korei Północnej postanowiły przejąć kontrolę nad tym obszarem i tym samym pojmały badaczy. Rząd USA postanawia wysłać na miejsce oddział do zadań specjalnych, by zbadał całą sprawę i odbił uwięzionych naukowców. Gracz można się wcielić w jednego z członków wspomnianego przed chwilą zespołu i przemierzyć całą wyspę wzdłuż i wszerz. Bardzo szybko okaże się, że przeciwnikiem Amerykanów nie będą tylko wojska koreańskie, ale i coś jeszcze.

Crysis 2 Remastered

Deweloper osadził akcję drugiej części Crysis w Nowym Jorku. Tropiki z „jedynki” zamieniono więc na betonową dżunglę. Miasto ucierpiało w znacznym stopniu, zostało też zalane. Budynki i mosty zostały zniszczone, podobnie jak Statua Wolności. Na ulicach panuje chaos, ludzi zaś dotknęła epidemia. Wszystko to spowodowane jest atakiem obcych. Głównym bohaterem Crysis 2 jest Alcatraz, który posiada na wyposażeniu nowoczesny nanokombinezon, dzięki któremu wzrastają jego możliwości bojowe.

Crysis 3 Remastered

Akcja trzeciej części toczy się w 2047 roku, w pozostałościach Nowego Jorku, zrujnowanego przez korporację CELL, która wybudowała w nim olbrzymi reaktor energii. Laurence Barnes, wyposażony w nanokombinezon superżołnierz szerzej znany pod kryptonimem Prorok, powraca do akcji po dziesięciu latach hibernacji. Wybudza go jego stary kolega z oddziału, ukrywający się pod kryptonimem Psychol, główny bohater gry Crysis: Warhead. Po tym jak Prorok pokonał kosmiczną rasę Cepidów, przez lata jego nieobecności wiele się zmieniło. Mająca energetyczny monopol CELL rządzi światem, a Psychol został pozbawiony kombinezonu i należy teraz do ruchu oporu. Rebelianci planują rozprawić się z korporacją raz na zawsze, sabotując nowojorski reaktor. Misję tę jest wstanie wykonać tylko główny bohater gry.

Wideo - Crysis Remastered Trilogy

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper