Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy

8,8
14 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.6
XONE 9.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Crystal Dynamics / Eidos Montreal
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.03.2021
Europa:
18.03.2021
Producent:
Crystal Dynamics / Eidos Montreal
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.03.2021
Europa:
18.03.2021

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy - opis gry

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy to wydanie zbiorcze trzech gier z serii Tomb Raider. Składanka ukazała się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Za jej przygotowanie odpowiadało Square Enix.

W skład Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy wchodzą trzy gry ze wszystkimi wydanymi do nich DLC:

Dalsza część tekstu pod wideo

Tomb Raider: Definitive Edition

Gracze wcielają się w sławną archeolog Larę Croft w jej młodych latach, kiedy to nie była jeszcze zahartowaną w archeologicznych eskapadach wyjadaczką starożytnych ruin. Dziewczyna rusza wraz z ekspedycją zameldowaną na statku Endurance, by odnaleźć starożytne, japońskie królestwo Yamatai, w którym wedle legend żyła szamańska królowa Himiko. Lara wbrew radom płynącego z nią dr Jamesa Whitmana namawia grupę odkrywców, by zbadać Trójkąt Smoka - miejsce, w którym wiele statków zniknęło całkowicie bez śladu. Podróż przerywa sztorm rozrywający statek na pół i bohaterka ląduje na niebezpiecznej i wcale nie bezludnej wyspie. Pozostawiona sama sobie musi zadbać o przeżycie, póki nie spotka jakichkolwiek ludzi.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Nowe przygody Lary to bezpośrednia kontynuacja tych ostatnich. Wydarzenia na wyspie Yamatai mocno odbiły się na psychice dziewczyny. Ponieważ nikt nie chciał uwierzyć w jej opowieści o nadprzyrodzonych mocach i nieśmiertelnej duszy, dziewczyna stała się społecznym wyrzutkiem. Aby przekonać samą siebie, że to, co widziała, było prawdziwe i znaleźć dowód istnienia nadprzyrodzonych sił, wyrusza z ekspedycją na podbój skutej lodem Syberii. Celem jest odnalezienie starożytnego, niewidzialnego miasta zbudowanego przez Wielkiego Księcia oraz rozwikłanie tajemnicy nieśmiertelności.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Produkcja Eidos Montreal jest kontynuacją Rise of the Tomb Raider. Akcja rozgrywa się dwa miesiące przed wydarzeniami ukazanymi w poprzedniej części. Młoda archeolog Lara Croft eksploruje tym razem region Mezoameryki i Ameryki Południowej, poszukując legendarnego miasta Paititi i pewnego majańskiego artefaktu, który ma związek z ojcem głównej bohaterki. Jednocześnie po piętach depcze jej paramilitarna organizacja Trinity planująca wykorzystać relikty przeszłości do zapanowania nad światem. 

Wideo - Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper