Dino Stalker

Dino Stalker

5,3
15 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
27.06.2002
Europa:
20.09.2002
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
27.06.2002
Europa:
20.09.2002

Dino Stalker - opis gry

Dino Stalker to strzelanina ‘na szynach’ wyprodukowana i wydana przez Capcom na PlayStation 2. Gra była trzecią częścią Gun Survivor, jednak w odróżnieniu od poprzedniczek tytuł bazował tematycznie na serii Dino Crisis, a nie Resident Evil.

W Dino Stalker wcielamy się w postać Mike’a Wireda, porucznika z czasów II Wojny Światowej, który w wyniku pewnych perypetii przenosi się w daleką przyszłość do czasów gdy na Ziemi ponownie panują monstrualne gady. Mike musi przeżyć i wrócić do swojej epoki.

 

Akcję w grze obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Co ciekawe, w odróżnieniu od wielu innych strzelanin ‘na szynach’ tutaj mamy większą kontrolę nad podopiecznym. Do sterowania da się użyć zwykłego pada bądź light guna. Mike może się poruszać po levelach i strafe’ować na boki, co pozwala uniknąć ataków, a także włączać ‘tryb snajperski’. Przeciwnicy, wzorem innych reprezentantów gatunku, atakują nas z każdej strony i z zaskoczenia, dlatego należy mieć się stale na baczność. W trakcie kampanii czeka na nas sporo atrakcji - będziemy skakać na spadochronie, przedzierać się przez gęste dżungle, pływać na motorówce itd. W powrocie do domu bohaterowi przeszkodzą rozmaite gatunki dinozaurów - między innymi triceratopsy, velociraptory, pteranodony i, jakżeby inaczej, tyranozaury.

 

Oprócz standardowego gnata Mike ma do dyspozycji bardziej wymyślne zabawki - strzelby, karabiny maszynowe, bazooki itd. Gra zachęca do oszczędzenia lepszych broni, tak by przydawały się w trudniejszych sytuacjach, dlatego natychmiastowe wystrzeliwanie wszystkiego nie jest wskazane.

 

Dino Stalker nie posiada trybu multiplayer.

Wideo - Dino Stalker

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper