Crimson Tears

Crimson Tears

6,6
7 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
DreamFactory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka,   RPG akcji
Premiery
Świat:
22.04.2004
Europa:
05.11.2004
Producent:
DreamFactory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka,   RPG akcji
Premiery
Świat:
22.04.2004
Europa:
05.11.2004

Crimson Tears - opis gry

Crimson Tears to gra akcji osadzona w klimatach science fiction z grafiką w stylu cel-shading. Za jej produkcję odpowiadało japońskie studio Dream Factory, rolę wydawcy pełnił Capcom. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 w 2004 roku.

Akcja Crimson Tears rozgrywa się w dalszej, niespokojnej przyszłości, konkretnie rzecz biorąc w Tokyo w roku 2049. Fabuła skupia się na trzech tzw. “mutanoidach” - istotach stworzonych przez korporację zwaną A.R.M.A. specjalnie do walki. Punktem wyjścia dla ich zmagań jest porwanie dra Kosugiego. Mutanoidy będą musiały znaleźć swojego stwórcę, którego traktują niczym ojca, oraz ukarać winnych tego zamieszania.

 

Crimson Tears to gra akcji z pewnymi elementami RPG. Do wyboru mamy tu trzy postacie, czyli Amber, Kadie oraz Tokio. Każda z nich posiada swoje wady, zalety i unikalny zestaw umiejętności do wykorzystania podczas bitki. Nawiązania do RPG pojawiają się zwłaszcza przy okazji eksploracji. Produkcja inspiruje się bowiem dungeon crawlerami. W Crimson Tears także pokonujemy ciemne kazamaty (i nie tylko), choć, rzecz jasna, zamiast turowego systemu walki mamy tu do czynienia z dynamiczną młócką. To nie pierwszy taki projekt wspomnianego japońskiego studia - podobnie rzecz miała się z dodatkowym trybem Tobal No. 1, którego producentem było właśnie Dream Factory.

 

Nasi podopieczni wraz z postępami nabywają doświadczenie zwiększające ich potencjał bojowy, co więcej, mają również do dyspozycji różne rodzaje oręża. Bronie, tak samo jak mutanoidy, doskonalą się z czasem. Ważną rolę w trakcie rozgrywki odgrywa wskaźnik temperatury - jeśli przekroczy on odpowiedni poziom, nasz podopieczny się przegrzeje, dlatego musimy uważać jakich umiejętności używamy.

Wideo - Crimson Tears

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper