Crazy Machines

Crazy Machines

7,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.7
Wii -
DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Fakt Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
10.10.2008
Europa:
10.10.2008
Producent:
Fakt Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
10.10.2008
Europa:
10.10.2008

Crazy Machines - opis gry

Crazy Machines to gra logiczna wyprodukowana przez studio FAKT Software i wydana przez DTP Entertainment. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych, Wii oraz NDS-ie. Rozgrywka polegała na konstruowaniu maszyn.

Rozgrywka opiera się na oryginalnych zasadach - naszym zadaniem jest stworzyć coś, co przypomina tak zwaną maszynę Rube’a Goldberga, czyli skomplikowaną konstrukcję wykonującą proste czynności. Wynalazki tego typu często pojawiały się we wszelkiej maści komiksach i serialach animowanych.

Gra posiada kilka wariantów rozgrywki, lecz w tym najważniejszym rzecz polega nie na budowaniu maszyn od podstaw, ale na dokładaniu brakujących części tam, gdzie są one potrzebne. Do dyspozycji mamy przeróżne graty: piłki, druty, katapulty, balony, taśmy, roboty, dynamit, tryby, trybiki i wiele innych rzeczy o różnym zastosowaniu. Twórcy postarali się o intuicyjny interfejs pozwalający nam łatwo dobierać pożądane narzędzia. Można w nich przebierać w specjalnym menu i umieszczać we wskazanym miejscu (uprzednio je np. obracając). Do tego dostępne są także przyciski resetujące naszą dotychczasową pracę lub zatrzymujące działanie konstrukcji.

Trzy warianty rozgrywki to Classic, Arcade oraz Construction Kit. Classic to ten opisany powyżej. Arcade opiera się na podobnych zasadach, ale jest bardziej uproszczony. Trzeci, ostatni, pozwala nam z kolei na konstrukcję dowolnych maszyn bez żadnych ograniczeń. Nie wszystkie elementy są w nim jednak dostępne od początku - część trzeba najpierw odblokować. Łącznie twórcy przygotowali ponad dwieście łamigłówek.

Crazy Machines wprawdzie nie posiada multiplayera, ale zamiast tego istnieje możliwość wymieniania się wynalazkami z innymi graczami.

Wideo - Crazy Machines

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych