Create

Create

6,9
7 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.5
PS3 7.0
X360 6.3
Wii -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Bright Light
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Inna
Premiery
Świat:
16.11.2010
Europa:
19.11.2010
Polska:
19.11.2010
Producent:
EA Bright Light
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Inna
Premiery
Świat:
16.11.2010
Europa:
19.11.2010
Polska:
19.11.2010

Create - opis gry

Create to gra logiczna oferują sandboksową rozgrywkę. Za jej produkcję odpowiadał brytyjski oddział Electronic Arts (EA Bright Light). Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii.

Do Create trudno przypiąć etykietkę któregoś gatunku. Przede wszystkim mamy tu do czynienia z sandboksem (piaskownicą), który próbuje stymulować kreatywność grającego. W produkcji EA otrzymujemy dostęp do dziesięciu różniących się motywem ‘plansz’, jak park rozrywki czy Transportopia, oraz jednej dodatkowej, która pozwala nam budować co chcemy bez obecnych gdzie indziej ograniczeń. Na każdej z dziesięciu podstawowych plansz czeka na nas dziesięć wyzwań do wykonania. Mogą one dla przykładu polegać na użyciu przedmiotów w odpowiednim miejscu (jak zbudowanie trasy przejazdu dla samochodu) czy budowaniu własnych konstrukcji (jak maszyny). Jeśli nam się powiedzie, otrzymamy różne ciekawe graty, które będzie można wykorzystać przy innych zadaniach lub w wariancie czysto sandboksowym.

Oprócz używania przedmiotów mamy też inne opcje do wyboru, jak dekorowanie, kolorowanie, wstawianie muzyki, zmiana warunków pogodowych itd. Na komputerach do sterowania korzystamy z myszy i klawiatury, natomiast na PlayStation 3 i Wii możemy zrobić użytek z kontrolerów ruchu.

Gra nie posiada trybu multiplayer w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale oferuje zamiast tego funkcje sieciowe, które pozwalają wymieniać się stworzonymi przez nas wyzwaniami i odblokowanymi przedmiotami z innymi osobami.

Create nie zostało przyjęte zbyt ciepło, otrzymując przeważnie bardzo przeciętne noty. Średnia ocen gry na serwisie Metacritic oscylowała mniej więcej wokół 60 punktów na 100 możliwych.

Wideo - Create

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper