Logic Machines

Logic Machines

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

DS 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
City Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
10.07.2009
Europa:
10.07.2009
Polska:
10.07.2009
Producent:
City Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
10.07.2009
Europa:
10.07.2009
Polska:
10.07.2009

Logic Machines - opis gry

Logic Machines to gra logiczna wyprodukowana i wydana przez polską firmę City Interactive. Tytuł został stworzony z myślą o przenośnej konsoli Nintendo DS, na której ukazał się w 2010 roku.

Produkcja City Interactive oferuje dwa główne warianty rozgrywki: tryby Adventure Mode oraz Challenge Mode (gra nie została wydana po polsku). W Adventure Mode czeka na nas ponad siedemdziesiąt wyzwań (do tego dochodzi również tutorial), które mogą być różne. Dla przykładu jakieś może polegać na wrzuceniu wszystkich piłek do pojemnika, inne na przekłuciu baloników, a jeszcze inne na przewracaniu ścian. Aby zrealizować taką wytyczną, musimy korzystać z przedmiotów, które otrzymujemy do dyspozycji oraz wziąć pod uwagę prawa fizyki. W trakcie całych zmagań jest ich ponad trzydzieści. Są to między innymi piłeczki, ściany, teleportery, bomby, nożyczki czy katapulty. Pod koniec planszy jesteśmy oceniani. Otrzymać można srebrny lub złoty medal. Jeśli wyrobimy się w odpowiednim czasie, otrzymamy bonusowe punkty. Zaliczenie pewnej liczby poziomów na złoto pozwala zgarnąć achievementa (gra posiada swój własny system osiągnięć), a także zgarnąć specjalny przedmiot.

Drugi tryb, Challenge Mode, rozkłada akcenty nieco inaczej. Nowe wyzwania odblokowujemy w nim przechodząc Adventure Mode. Jest ich jednak tylko dwanaście i wszystkie stawiają przed nami cel zdobycia jak największej liczby przedmiotów.

Gra nie posiada trybu multiplayer.

Podczas zabawy robimy użytek z funkcji przenośnej konsoli Nintendo. Logic Machines oferuje przystępny graficzny interfejs korzystający z ekranu dotykowego.

Wideo - Logic Machines

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper