Aqua Panic!

Aqua Panic!

6,6
7 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.5
PS3 6.0
Wii -
PSP 7.0
DS 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Eko System
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
08.04.2010
Europa:
08.04.2010
Producent:
Eko System
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
08.04.2010
Europa:
08.04.2010

Aqua Panic! - opis gry

Aqua Panic (w USA Downstream Panic!) to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez ekipę EKO Software i wydana przez Ubisoft na PlayStation 3, PlayStation Portable, Wii, NDS oraz komputery osobiste. Pod względem rozgrywki produkcja przypominała kultowe Lemingi.

W produkcji EKO nasze zadanie wygląda podobnie jak we wspomnianych na wstępie Lemingach - rzecz polega mianowicie na tym, aby pomóc rybkom trafić z powrotem do oceanu (ponieważ wcześniej porwał je stamtąd huragan i znalazły się w zbiornikach wody zawieszonych w powietrzu). Na dobrą sprawę to tyle jeśli chodzi o fabularne założenia.

Na przejście czeka tu ponad osiemdziesiąt poziomów. Pomimo cukierkowej oprawy graficznej poziom trudności jest dość wysoki, a gra nie traci czasu na to, by nas wprowadzać w tutejsze gameplayowe meandra. Jednocześnie sterowanie jest dość proste, bo sprowadza się przede wszystkim do kierowania kursorem, tak że gracze, niezależnie od poziomu zaawansowania, będą mogli się w miarę łatwo wdrożyć. Przed rozpoczęciem zabawy mamy też możliwość sprawdzenia, jak wygląda level, na którym przyjdzie nam rywalizować.

Po drodze używamy przedmiotów różnego rodzaju, które ułatwiają zadanie. Można za ich pomocą aktywować pułapki, zniszczyć część otoczenia, zmienić jak płynie woda albo odgonić głodne przeszkadzajki polujące na naszych podopiecznych. Na każdym poziomie musimy uratować określoną liczbę rybek, nie musi to być cała grupa.

Oprócz trybu fabularnego gra oferuje także dwa inne - Free Play i Survival. We Free Play możemy wydać zarobioną w głównym trybie kasę do zakupu rozmaitych użytecznych przedmiotów (normalnie ich liczba jest ograniczona). W Survivalu z kolei ogrywamy każdy kolejny poziom po kolei, ale ‘poległe’ rybki nie powracają.

Twórcy nie uwzględnili żadnego trybu multiplayer.

Wideo - Aqua Panic!

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper